Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Miért utaltak kevesebb családi...

Miért utaltak kevesebb családit, mint szoktak?

Figyelt kérdés
Három tíz év alatti gyerekem van és eddig 3*16ezer, azaz 48 ezer forint családit utaltak, ma viszont csak 25ezret kaptunk és azt is egy nap késéssel! Mikor utalják a többit, más is kapott rosszul számolt összeget?

2017. febr. 3. 15:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Majd hétfőn folytatom a munkahelyről, mert nekem már nincs több ezresem ilyen telefonálgatásokra. Már előre borsódzik a hátam a dologtól, mert mindig ez van. 10-15-20 perceket várakoztatnak a telefonban, fogy a pénz a kártyámról és nem jutok információhoz. Gondolom nem vagyok egyedül.
2017. febr. 3. 17:57
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, lehet mégiscsak benéztek valamit. A gyesből, gyetből vonnak 10% nyugdíjjárulékot, így az nettóban 25.650,-, te pontosan kerek összeget kaptál? Lehet valami hiba, ha cak a családi pótlék jár utánuk, akkor nemigen van más magyarázat, mert az a 25 ezer sehogy sem stimmel, bárhogy is osztjuk el. Én kaptam már egyszer szintén hasonlóan, hogy csak a gyest (meghosszabított, tartós betegség miatt) és azemelt csp későbbérkezett. Néha előfordulhatnak utalási hibák, bár nálam csak egyszer volt ilyen idáig, valóban mást nem lehet mondani, minthogy hétfőn okosabb leszel. Azért egy mailt is érdemes nekik írni, biztonság kedvéért, tartaléknak, nem törvényszerű, de előfordulhat, hogy pár órán belül válaszolnak, ha esetleg a munkád miatt nem érnél rá a telefon mellett rostokolni.
2017. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A pár órán belült persze úgy értem, hogy majd hétfőn pár órán belül :D Nekem volt olyan levélváltásom velük, ami 2 óra alatt lement, meg az is előfordult, hogy nem válaszoltak sosem...
2017. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy itt kérdezek ,de akkor hétfőre nem is várhatom a csaladit??

Postai úton

2017. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Gyes-t nem kapunk csak családit, mert mindketten 8 órában dolgozunk. Azért köszi a válaszokat!
2017. febr. 4. 01:21
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem is értem miért a kincstárat hívod amikor ők már pár éve nem foglalkoznak ezzel. (taj számot be kell mondani,legyen előkészítve)


Itt a hozzád illetékes telefonszámát nézd meg: [link]

2017. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok...

én 2szer hívtam őket az elmúlt 2 hónapba, utoljára január 25.én,de mindig csak annyit vártam ameddig kicsöngött,de max a 4.nél felvették és össz 2 percnél tovább nem tartott a dolog.


Pár éve e-mailt írtam, össz 2 óra alatt pár levélváltás után probléma megoldódott.

2017. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!