Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Jött ma valakinek csalàdi pótlék?

Jött ma valakinek csalàdi pótlék?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 10:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
Ja, igen utolsó. Tudjuk itt mindenki minimum nettó 600ezret keres és nincs szüksége hónap végén a csaladira...
2018. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Azok kapták meg ma, akiknek postai úton fizetik, bankszámláról holnap lesz levehető. Azon kivételek egyike ez a hónap, amikor a postai kifizetés zajlott előbb, hogy biztosan megérkezzen hozzájuk is 31-ig, előbb indították a kifizetéseket számukra. Holnap érkezik a folyószámlákra. Az ápolási díj az, amit ugye megyénként nem egységesen utalnak, így van olyan megye, ahol azt már jóváírták, ahol nem, ott holnap. Elvileg a lényeg az volt, hogy a hó végéig megérkezzen az összes ilyen ellátás (csp,ápolási, FOT és társai). Én csak a családi pótlékot kapom postai úton (van számlám,van ami arra érkezik, ezt direkt akartam így), az imént megkaptam, de ez kivételes hónap, átlagosan a banki kifizetések után 2 nappal szokott jönni.
2018. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

Hogy lehettek ilyen bunkók? Lehet egyedül neveli szegény a gyerekeit és az a 10-12 ezer Forint nagyon nagy segíytség. Nem mindenki van abban a szerncsés helyzetben, hogy hónap végén van még 10-20-30 ezer Ft a tárcájában. Én nem panaszkodom. De az ilyeneket sajnálom!


Nem jött még nekem sem. K&H Bank

2018. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szeptemberben született a babám, 2 hete igényeltem a családi pótlékot és az egyszeri anyasági támogatást(64ezer) Ma kaptam 76ezer utalást, ami azt jelenti kaptam családi pótlekot is, de valószinuleg a szeptemberit igaz?(mivel 2 havi jár nekünk most) Az októberi akkor mikor ér át, holnap?
2018. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
16os vagyok Erste bank
2018. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#11

Ha ennyire rà lennék szorulva, akkor nem hívogatom a MÀK-ot.

Sőt, ha még ettől is jobban meg lennék szorulva, akkor nem hàztartàsbeliként tengetném a napjaimat, hanem dolgoznék.

Egyszerűen csak érdekelt, ha màr ennyit ugattak róla.


De ha v.ki rà is van szorulva, az nem a te dolgod.

Foglalkozz a saját életeddel, foglalkozz a sajàt dolgaiddal!

2018. okt. 30. 16:00
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Ma reggel megérkezett a számlára.
2018. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nekem is otp bank
2018. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Otp szamlára én is megkaptam.


Más is duplán kapta? Ez 2 havi egyszerre? (Szept+okt)

2018. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem 31-én éjjel jött. K&H Bank. Nekem szeptemberben jött duplán. Augusztus-szeptember. Akkor igényeltem meg.
2018. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!