Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha második félévben szünetel...

Ha második félévben szünetel a jogviszonyom, jàr családi pótlék?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba jàrok, már nem vagyok tanköteles. 2018/2019-es tanév második felében szüneteltetem a jogviszonyomat. Le fogok vizsgázni év végén, de külföldre költözés miatt nem jàrok be órákra. Nem magántanulói státuszt vettem fel, csak szünetel a jogviszonyom II. félévben.

Ilyen esetben anyukám kap utánam családi pótlékot?

Otthonra leszek bejelentve, de nem ő tart el, csak aggódik hogy ezután nem fog kapni utánam


2018. dec. 20. 12:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Be kell nyújtani az iskolai igazolást a megszűnésről. Ugyanis ha újra igényled, ki fog derülni és akkor visszamenőleg(büntetéssel együtt)vissza kell fizetni. Szóval, jobb tiszta helyzetet teremteni, mint utólag ráfázni.
2018. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!