Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Amandla

Kristen

Selina

Kate

Winnie

Gracia



2019. aug. 13. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Ez a “Dunai Zita” mar a sokadik kerdest teszi fel es mindegyikbe ugyesen beleagyazza, hogy o egyebkent Ameriban el.. de se dunai zutat, de Russellel kapcsolatos Zitat se senkit nem ismer meg a facebook sem :D

Szerintem kamu vagy, egy 13 eves kislany akit nagyin vinz Amerika vagy nem tudom mi lehet :D


Mindenesetre tessek itt egy valasz:

Szamtalanszor jartam mar kint, a csaladom Kaliforniaban el. Erre alapozva azt mondom, hogy Katenek semmikepp nem hivnam a gyereket. Minden masodik ember Kate. Az Amandlat nem is ertem, elirtad vagy tenyleg ez a nev? Nyelvtoro. A Kristen picit mashonnan megkozelitve pl Christina jo lehet. A Selina helyes nev, olyan mesefiguras. A Winnie meg a Gracia szornyu, talan egyszer mar par honaoja amikor szinten Dunai Zita neven voltal Amerikaban terhes leirtam, hogy a Winnie egy kutyanev:)


Azert remelem egyszer “megszulsz” majd :)

2019. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2019. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Mindegyik jó, csak a Kirsten nem szerintem. Olyan hivatalos meg nagyon németes.
2019. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Selina
2019. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Amanda nagyon szép, plusz egy L betűvel nagyon idétlenül hangzik, de Amanda simán, az az egyik leggyönyörűbb név.

Kristen (Kriszten, Krisztnnn) Nem szép név, kifejezetten csúnyának találom. Legyen helyette inkább Krisztina, vagy Trina.

Szelinaként leírva anyakönyveztetném itthon; amúgy nagyon szép név, csodaszép és bűbájos név, olyan, mint az Amanda

Kate - Katalinként anyakönyveztetném, nagyon szép név, nagyon szeretem.

Winnie - Ez a Wincent/ Vincent/Vince/ Vinszent egyik beceneve is. Micimackó amúgy lány volt (a valódi medve, nem a plüss, azt nemtom), és Winniefred asszem, de egyébként nekem a Vini név az nagyon fiús, ha lánynak akarod, akkor inkább Virgínia magyarosan, vagy Virdzsínia angolosan, vagy pl Virág mondjuk, vagy nem Winnie, hanem mondjuk Vivien, Viviána, esetleg Vincencia.

Gracia -Szerintem ez sok így. Meg úgy megy ilyen névvel lehet, hogy nagyon tökéletesnek kéne lennie, de ilyen névvel meg egy kövér nőre asszociálok (Van ilyen festmény is, 'A három grácia', ők pl husisak, de még ettől függetlenül is a Gráciára egy husi nő ugrik be. Inkább ha angol akkor Grace mint Grész, ez egy nagyon kis finom név; Mo-n meg adnék helyette Grétát, Gerdát, Margarétát, Gréte-t, Glória-t, Graciella -t, Gabriellát. Ja és pl lehet, hogyha pl mondjuk nem lenne olyen szép a gyerek, anya mondta egyszer, hogy ismer egy Napsugár nevű leányt, erről a névről ugye mindenkinek valami bájos arc sejlik fel a lelki szemei előtt; de anya azt mondta, hogy olyan csúnya kislányt még nem látott, mint szegényke.:S És ő amúgy nem csúfoldódott rajta; csak tényszerűen megjegyezte, hogy nem szép, viszont egy kisgyerek meg simán kikezdi sajnos:S:S Bár mondjuk nem is feltétlenül tudja egy gyerek a jelentését, vagy érted hogy mihez kapcsolni ezt a szót, ezt a nevet; de az meg amúgy nemtom talán termékenységszimbólum is, meg szépségideál; meg ilyesmik ugranak be nekem erről. És ha pl nem lenne annyira királynőien szép, akkor lehet, hogy beszólogatnának neki, hogy "Grácia, mi?" Pl 5. -ben még van művészettörténet, és matektagozatos osztály volt, és ott nálunk még azért pl cikizték a kövér leányzót. Egyik kicsit kevésbé okos osztálytársam el kezdte, és néhányan még mentek utána. Egyébként azt a leányt pl keményebb fából faragták, szóval nem vette zokon, nem okozott neki kárt, hogy pl iylet mondtak neki, hogy "Ne zsírjál", tehát ő pl nem vette zokon, de azért nem mindenkit faragtak ennyire kemény fából.

Külföldre egyébként

oda is mehet nyugodtan Amanda, Selina, Kate, hát, külföldön vannak érdekes nevek; ez még a Gracia talán még pont határeset; hogy még "okés", "elfogadható"; meg egyébként a Winnie meg a Kristen is elfogadható nevek; csak számomra teljesen rondák, és nem valók egy nőhöz.

Viszont a Kristen pl így szép leírva, hogy Christine. Ez így egy kicsit más, de szerintem sokkal jobb. Esetleg még így is beleférhet: Kristine

2019. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

*Egyébként pl Kate helyett is egy ilyen hosszabb alak esetleg, pl


Cathleen, Kathleen?:) Vagy pl asszem ez is abból ered ez a név, pl Katherine?(Ketrin:))

2019. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Olyan nevet adjatok, ami magyar fülnek is fülbarát. Ha már legalább az egyik fél legalább az egyik szülő magyar.
2019. aug. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!