Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a pete...

Létezik olyan, hogy a pete később szabadul ki?

Figyelt kérdés
Van már egy gyermekem, szeretnénk még egyet, persze ilyenkor zavarodik meg teljesen az ember ciklusa. Ebben a hónapban 10-e körül volt várható az ovulációm, teszteltem, figyeltem a jeleket (elég erős ovus fájdalmaim szoktak lenni), de a tesztek se lettek egyik nap se elég erősek, mindig picit halványabbak voltak a kontroll csíknál, a hasam is picit fájdogált, de nem úgy, ahogy szokott. Persze egy idő után elegem lett, nem értettem a sok erős, de nem pozitív teszt csíkot az ovuteszteken, úgyhogy kidobtam őket és hagytam az egészet a francba. Na, most aztán az történt, hogy semmi pms tünetem nem volt, továbbra se tudtam mi van, majd nem jött meg. Persze rögtön teszteltem, bár gondoltam, hogy ez a hónap esélytelen. Tesztek negatívak, ám láss csodát, jött az ovus fájdalom, nyák, majd amikor 2 nap alatt ez lezajlott, elkezdtek feszülni a melleim, ami nálam mindig már ovu után kezdődik és tart végig, amig meg nem jön. Lehetett akár egy sima késői ovuláció, de akkor miért voltak majdnem pozitívak az ovulációs tesztek a várt ovuláció idején?

2019. aug. 28. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert valamilyen hormonzavar miatt nem tudott elsőre kilökődni a petesejt. Keress endokrinológust, ah máskor is előfordul.
2019. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!