Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után ( 4 hónap) most...

Szülés után ( 4 hónap) most jönne meg rendesen, már nem szoptatok, és egy hete barnáztam most az is elmúlt. Érzem hogy meg akar jönni, de mikor?

Figyelt kérdés
Napok óta ez az alhasi érzés,hogy mindjárt megjön,és szoktam görcsölgetni,meg egy hete barnáztam 4 napon át.Most meg az is elmúlt,.Mikor jön meg végre,már tiszta ideg vagyok.Nem szedek semmit.
2008. nov. 15. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes?
2008. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez az!!Nagyon remélem hogy nem,olyan melegséget érzek lent,mintha meg akarna jönni, de szórakozik velem egy jó ideje.

Azért kérdezem,másnak ilyenkor mennyi idő után jött meg?

2008. nov. 15. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
én júl 18-án szültem,szeptember 12-én jött meg leöször és utoljára,azóta ujra terhes vagyok:-)
2008. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Közben én vettem tesztet,nega,és meg is jött,Én azért örülök,nekem korai lett volna,császár után.Mégegyszer gratulálok!

2008. nov. 17. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!