Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez furcsának tűnik vagy...

Ez furcsának tűnik vagy valami? Tudom massal ne foglalkozzak ha nekem jo de vélemény erdekel. Szval ha en Lotti vagyok es a gyerekemet Lettinek nevezem el?

Figyelt kérdés

Ezek az egy betu eltérések gazak? Vagy normalisak? Pl. Maria es a fia Marián. Vagy


Kornélia és Kornel a fia


Es a tobbi hasonloak


2019. szept. 2. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.

Ismerek olyat, hogy az anya vezetékneve férfi keresztnév is és azt a nevet kapta a kisfia.

Ne törődj senkivel, ha neked így tetszik.

2019. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen mások véleménye. 😊 Amik nektek kettőtöknek a tökéletesnek tűnnek, azok legyen a gyerekek nevei, akármit gondol anyós, szomszéd néni vagy utóbbinak a tacskója. 😊
2019. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jo:))))
2019. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki. :)
2019. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ohh koszonom

Csak tartottam tole h olyan benyomast kelt mintha nem is tudom tul magamhoz kozeli (mármint túltolnam attol feltem) érdekes ez

2019. szept. 2. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ismerek egy családot ott a nagyit Erikának hívják, gyerekei Erik és Edina, Edina lánya pedig Elina. Elsőre vicces volt, de nem gáz szerintem. Hú de le leszek pontozva😅 ha nektek tetszik miért ne lehetne?
2019. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Én Olívia-Lívia anya-lány párost ismerek, szerintem aranyos. Sőt, én is szerettem volna ilyet amúgy, mert az én nevemből is képezhető egy másik női név, de sajnos az pont nem tetszett (például Gizella-Ella, csak más nevekkel).
2019. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb, mint amikor a gyerek a szülő keresztnevét kapja.
2019. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!