Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most szülés után 1 évvel...

Most szülés után 1 évvel megint össze kell varrni?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam hogy szét szakadt szetnyilt a gatsebem így egy év után. Két hete szexeltem a párommal előtte hónapokig nem, és szülés óta ez volt kb a 6-7 alkalom.Szoval ritkán van némi életem. Nem erősen nem durván csináltuk mégis utána éreztem a gátam nagyon fáj. Valószínű ettől a kis mezei szextől szetnyilt, mindenesetre még ülni is kellemetlen. Megvan a menstruációm is mindennek tetejébe és a vágás miatt most minden kifolyik a betetbol oldalt mert úgy repedtem ott oldalt es ugye most szetnyilt ott .

Felhivtam először az ügyeletet este még, ahol azt mondták ahol szültem kórházba oda menjek be. Felhivtam a kórházat ott azt mondták a fogadott dokival beszéljek. Felhivtam a fogadott dokim aki le sem szrt mert neki ma szabadnapja van. Felhivtam a körzeti kórházat akik azt mondták menjek el sztkba itt helyben holnap utána pedig ha úgy látja a nodokim menjek be a kórházba akkor menjek be..

Most komolyan ideoda dobalnak engem. Megkerdeztem teloba hogy akkor nagyjából mondják már el mit tudnak kezdeni ezzel és nem tudta megmondani az orvos.. Most komolyan újra össze kell varrni? Hogy nem vette észre a varratszedesnel a fogadott doki hogy nem forrt össze jól? És a legjobb a saját nodokim akihez rendszeresen járok hogy nem vette észre??! Nemrég voltam nála...... Katasztrófa ez az egész.


2019. szept. 8. 17:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kistukorben terpesztve nagyon jól látszik a szetnyilt gát egybe egy hatalmas lyuk konkrétan belelatok a mehembe majdnem..
2019. szept. 8. 17:26
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondták nem sürgős bemenni mivel nem vérzik erősen... Ez a legjobb konkrétan le vagyok razva.
2019. szept. 8. 17:27
 3/14 A kérdező kommentje:
Vagy ennyi erővel már fizessek be huvelyplasztikara? Komolyan egy gyereket szültem aki 2830 gramm volt nem is egy hatalmas baba. És ez van.
2019. szept. 8. 17:28
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Én még olyat nem láttam, hogy egy év után nyílt volna szét a gátseb. Ha szétnyílik, akkor az pár nappal-héttel a varrás után, nem egy évvel..

Amúgy meg minek hagyod magad? Bemész a szülészeti-nőgyógyászati ügyeletre és kész. Nem telefonálgatni kell összevissza. Nyilván egy sima háziorvosi/körzeti ügyeletes nem tud veled mit kezdeni, ez elég egyértelmű.

Ha nincs ügyelet, akkor meg holnap sztk.

Egyébként ha valóban szétnyílt, akkor igen, újra kell varrni.

2019. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Bocs, nem ez a lényeg, tudom, de nekem ez nagyon durva, hogy hónapokig nem szeretkezel a férjeddel. Milyen házasság ez?


Egyébként szerintem összevarrnak, nyilván.

2019. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a valaszt. Igen az már sajnos tény hogy szetnyilt és pontosan nyilván nem éreztem mikor de mostanában történt merr eddig nem volt ilyen!Egyértelműen látszik hogy igen szét van nyilva nagyon nem szép látvány. Most mint amikor szültem ugyanugy osszevarrjak hát f a s z a. Egy éve szültem és most megint varrjak hát vicc.
2019. szept. 8. 17:35
 7/14 A kérdező kommentje:
Közben szetmentunk ezért nem voltunk együtt egyébként.
2019. szept. 8. 17:36
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha most holnap bemegyek és megint osszevarrjak akkor gondolom addig ameg varratok vannak addig meg haza sem engednek? Konkrétan nekem ez most olyan mintha megint szültem volna..
2019. szept. 8. 17:39
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
De minek telefonálgatsz? Már tegnap be kellett volna menned az ügyeletre.
2019. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Tuti senkit nem hívtam volna


Mennék az ügyeletre

De olyna kórházba ha lehet, ahol felszívódó varratot adnak

2019. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!