Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Trisa, Kitti, Szélia, Paula,...

Trisa, Kitti, Szélia, Paula, Rákhel és Paulina nevekről vélemény?

Figyelt kérdés
2019. szept. 18. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A Kitti elfogadott normalis nev. A tobbi eleg pocsek foleg a Rakhel ami szerintem Rahel de mind1..a tobbi sorozatbeli nev
2019. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kittit sokat ismerek, szép név. A többi passz
2019. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül csak a Kitti.
2019. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
A Kitti elfogadható, a többi vállalhatatlan. Ha Ráhel akart lenni, inkább nem is mondom, kinek a lánya jutott az eszembe... nem túl jó asszociáció.
2019. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Ismerek Paulinát, Karolina ikertesója, Pajának hívják. Szerintem az cuki
2019. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Rákhel? Akkor már legyen inkább Récsöl😅 Trisáról Mortitia Addams jut eszembe az Addams familyből, őt becézte a férje Trisnek...Kitti szép név, de csak kicsi lánynak, Szélia furcsa, a Szelina szebb.
2019. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Most mit mondjak? A személyimben is az a nevem hogy KITTY (igen,így írva nem én irom így mert menő 😂)
2019. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van Paula ismerősöm,és Kitti a tesóm neve.Egyik sem tetszik igazából...
2019. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Trisa, Rákhel és Szélia név túl idegennek hangzik. De ha ezek közül kéne választani, akkor egyértelmű, hogy a Szélia jóval szebb az előbbieknél.

A Kitti névről egy macskára Pauláról pedig egy bocira asszociálok, szóval ezek nem tetszenek.

A Paulina szerintem szép név. Milyen aranyos volna már, hogy egy pici kislányt Paunak hívnak?:)

2019. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Trisa, Trina, Tiana, Titanilla -nekem tetszenek, szerintem adhatók is; de egyébként lehet, hogy Trisát inkább Patríciaként anyakönyveztetném, úgyis a Patrisából jött, ami a Patrícia, és az is nagyon szép név.

Szélia, Szelina, Celina, Xénia -szintén nagyon szép nevek, mindegyik vállalható is tökéletesen.

Paula -ez kicsit öreges, meg snassz, de Paulina változatban abszolút adnám; sőt, tetszik még az Apollónia is.

Rákhel. -ez nem jó, egy betegségre asszociálok, simán a Ráhel viszont gyönyörű.

Paulina is gyönyörű.

2019. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!