Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15 hónapos kisfiam kiesett a...

15 hónapos kisfiam kiesett a kis ágyból Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tudom miért nem vittem azonnal ügyeletre.. Mert azonnal küldenek kórházba ami tőlünk 60km- re van.

Szépen játszott a rácsos kiságyban kimenetem egy fél percre a konyha ajtoig értem mikor halottam a puffanast és egyből a sírást... Egyből szaladtam vissza de akkor már állt felfelé 3 -4 percig sírt hozzám bújva majd ment tovább játszani...nem volt eszmeletvesztes, nem hányt, nem kovályog

Táncolt utána imád táncolni, mosolygott étvágya is jó volt, éjszaka is ugyanúgy aludt mint szokott ugyan akkor aludt el ugyan akkor ébredt reggel.

Reggelijet és tizoraijat is szépen megette... Az zavar hogy kicsit csendesebb mint szokott.. Eddig ha megkerdezten hány éves válaszolt most nem... Meg néha fogja a fejét mintha fájna neki..

Azon kívül hogy nem beszél annyit kozerzete jó táncol szépen játszik a játékával.. Csipcsipcsokazik mondja hes hess, puszit is küld...

Csak hogy kis csendes megijjeszt. Remélem csak megijedt meg az időjárás is elég rossz és csak azért...

Szerintetek?



#gyerek #gyereknevelés #sérülés #kiesés #Kiesett az ágyból #Meg ütötte magát #Be ütötte a fejét
2019. okt. 3. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan... Ha baja lenne, már látszana réges-rég. Ügyesen figyelted, most már engedd el ezt az esést. Meg lesz a párja is, ahogy mondani szokás. :)
2019. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
A magad megnyugtatása miatt ezt mond el telefonon az orvosotoknak.
2019. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha telefonálsz az ügyeletre, akkor behívnak, nem kockáztatnak. Velünk is így volt, vártunk 3 órát, koponya röntgen, a lányomnak semmi baja. Szerintem már ettől sokkal komolyabb tünetei lennének ha baja lenne. Én nem vinném sehova.
2019. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha meg tudtad nyugtatni

Nem aluszékony

Nem hány, akkor teljesen felesleges

2019. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!