Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem és én meg...

Terhes lettem és én meg szeretném tartani de még suliba járok. Mit tegyek? Szerintetek? 18L

Figyelt kérdés

Utolsó év suliba most érettségizek majd. barátommal 3 éve együtt vagyunk 1 éve itt lakik nálam és imádom őt biztos hogy vele maradok. Ő már dolgozik 20 éves

Tudok majd így tanulni vagy nem? Én nagyon meg szeretném tartani és a barátom is csak a szüleim mondjak állandóan hogy ne tartsuk meg még tanuljak, nagyon fiatal vagyok és hogy már úgy se fog érdekelni a tanulás már a babával fogok törődni.


2019. okt. 3. 18:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
36%

Tartsd meg- főleg, hogy a barátod is azt szeretné. Tanulni attól még fogsz tudni, ha akarsz..ha meg nem akarsz tanulni, gyerek nélkül sem fogsz. A szüleid meg lehet, hogy elolvadnak majd az unokától...plusz van egy csomó támogatás manapság, amik segíthetnek anyagilag.

Egyébként meg ne dönts vadidegen emberek internetes okosságai alapján :)

2019. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Ha te és a barátod szeretnétek akkor mindenképpen tartsd meg. Tanulni nemigazán lehet nagyon kis gyerek mellett, de arra még bőven ráérsz és ha már nő akkor lesz lehetőséged tanulni mellette is.
2019. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Szép kilátások. Ketten éltek anyádék nyakán, most pedig oda is szülsz egy gyereket...
2019. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Hat, a 20 éves barátod biztosan értékelni fogja a gyereksirast, a kötöttségét és a pénztelenséget. Ennelmjobban már csak anyadek fognak örülni.
2019. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3# nem anyámék nyakán vagyunk nagy a lakás és a barátom is vásárol mindig kaját is meg mindent ami kell, nyáron meg én is dolgoztam még nekem is van pénzem

Akart a barátom venni lakást de a szüleim lebeszélték róla ők azt szeretnék ha itt laknank velük.

2019. okt. 3. 18:48
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
1# beszarás, hogy osztod itt az észt.. Milyen csomó támogatás te szerencsecsomag? Más fszával a csalánt... Te tartod el? És ha a szülei még sem olvadnak el tőle?? Én se olvadnék, hogy ideszüli a nyakamra...
2019. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok. 2# nak ugyanezt üzenem.. Nem vagytok semmik komolyan.
2019. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Gondold vegig:


- 8 altalanossal es egy gyerekkel hova fognak felvenni dolgozni? Mennyit fogsz keresni igy?

- ha a baratod meggondolja magat es lelep, el tudod tartani a gyereket? Fel tudod nevelni egyedul is?

2019. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Tudsz tanulni ha akarsz. Sok sikert, jó dolog fiatal szülőnek lenni! :)
2019. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Mintha az egyik ismerősömet olvasnám. Ugyanennyi ideje voltak együtt, érettségi évében lett terhes, érettségi után pár héttel szült. Még akkor ősszel elkezdte az egyetemet, azt nem tudom hol tart vele. Gondolom a kapcsoltuk sem lehet rossz, mert most, négy évvel később megszületett a második gyerekük. Te tudod milyen tanuló vagy, mik a terveid, mennyire vagy ambiciózus. Ez a lány világ életében az volt, de a gyereknevelést és tanulást csak így lehet csinálni. Én az egyetem utolsó évében lettem terhes és szültem, szakdolit már úgy írtam és úgy államvizsgáztam, hogy itt volt a baba...Hát nem volt egyszerű, de azt sem mondom, hogy lehetetlen. Az tény, hogy én most nem kezdenék el egy új szakot a legelejétől, örülök, hogy csak a babámra tudok már koncentrálni.
2019. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!