Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tabaka vezetéknévhez lány...

Tabaka vezetéknévhez lány neveket tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Egyetlen kislány név, ami mindkettőnknek nagyon tetszik az a Natasa, de elég rosszul hangzik az, hogy Tabaka Natasa mivel csak "a" magánhangzók szerepelnek benne. Viszont számomra ez a legszebb lány név, a többi max elmegy. A páromnak tetszik még nagyon a Laura és az Aliz. Olvasgattam a neveket, de annyi szörnyű van köztük, hogy végig sem bírtam olvasni. Szóval kiváncsi lennék, hogy Nektek milyen név jut először eszetekbe a vezetéknevünkhöz? Mi illene hozzá a legjobban?
2019. okt. 6. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a Laura szép, bár mély hangrendű, "A" -val ne kezdődjön, mert nem jól hangzik. Hangosan próbáljátok, hogy a vez.névvel együtt jó legyen a hangzása. Inkább magas hangrendű lenne szebb:nekem Heléna és Tímea jött
2019. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Először a Rebeka ugrott be!:D

Egyébként szerintem ha a Natasa a favorit, akkor már csak annyi dolgotok lenne, hogy választotok, vagy kompromisszumként a férjed kiválasztja, azt a középső nevet ami illik a képbe és tetszik. Pl. Tabaka Ingrid Natasa (ez volt a második ami beugrott). De persze ebben sok lehet a variáció! Aztán nyilván a favoriton fogjátok hívni.

2019. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem egyik sem az igazi, a Natasával nagyon "aaa-aaa", az Aliz-nál a két szó találkozásnál lévő "a" ütközik, még a Laura a legjobb, bár az is elég komoran mély így. (Bár egyébként jó nevek.)

Valami magas vagy vegyes hangrendűt keressetek, ami nem A-val kezdődik. Elég sok név akad így is, amiből választhatok. És azért érdemes rászánni az időt és kiolvasni a listát ( [link] ), hogy megtaláljátok a nektek legjobban tetszőt, nem sokszor kell/lehet nevet adni valakinek :)

Nekem elsőre a Noémi ugrott be.

2019. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Esetleg Natália a Natasa helyett?

Tamara, Borbála, Léna, Klarissza, Szófia, Kinga, Emili, Liliána, Boróka, Henrietta, Heléna, Fruzsina, Amanda, Elizabet

Szerintem az Aliz név nem illik hozzá a végződés miatt. Helyette monddjuk egy Lizával sokkal jobban hangzana.

A Laura illik hozzá.

2019. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Én elkerülnék minden olyan nevet, amiben bárhol szerepel A betű. -ka végződésű meg pláne ne legyen.

Sőt, a háromtagú neveket se javasolnám. Még pl. a Tabaka Emese is hülyén hangzik, mint valami törzsi dobszóló.

2019. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Blanka
2019. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A Rebeka már nálunk is szóba jött. :) Nem vetettük el teljesen, de nem is érzem igazinak. A Natália azért esik ki, mert az unokahúgomat így hívják pedig ez is szép név lenne.
2019. okt. 6. 18:57
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Tabaka Lívia

Tabaka Melinda

Tabaka Orsolya

Tabaka Odett

Tabaka Ivett

Tabaka Noémi


Vakaki irta a Tamara bevet, ne!!!

2019. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Magánhangzóval kezdődő nevet semmiképp. Az hiátus a két név között, borzasztóan hangzik.
2019. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Tabaka Rita

Tabaka Viktória


Szerintem a mindenképp komoly, méltóságteljes nevet válasszatok ehhez a vezetéknévhez! Nekem a Viktória kifejezetten tetszik hozzá! :)

2019. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!