Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hónapos a babánk, a cumit...

4 hónapos a babánk, a cumit nem fogadja el.2 év múlva szeretnénk neki tesot, azaz kb 2-3 év múlva születne meg. Megtarthatom neki a cumikat (van 8 darab nem szívesen dobnam ki mert drága volt)?

Figyelt kérdés

#baba #cumi #baba cumi
2019. okt. 24. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami bontatlan, azt szerintem nyugodtan.
2019. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Csak a bontatlant, a bontott-kipróbált is kuka.
2019. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak egyszer mostam fogat a fogkefémmel, elfogadnád 2-3 év múlva?
2019. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 8 tommee tippee cumi itthon, de nem fogadta el a baby, hiába próbálkoztam ... igy sajnos kuka 🤷🏻‍♀️
2019. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Lehet lehurrogni, de én azt is elraknám egy steril dobozba ami már ki lett bontva.


Az új cuccokat is sterilizáltam mindig, mert a gyárba a munkások akik csomagolják szerintetek hányszor és hányan fogdosták össze, mire belekerült a csomagolásba?


Nyílván egy olyan cumit, amit 5 hónapig nonstop rágcsált a gyerek, hányós hasmenéses vírus alatt is, az kuka, de egy olyan cumit ami 2x volt a szájába egy egészséges gyereknek, azt kifőzném, elraknám egy steril dobozba, majd mikor megszületik, újra kifőzném, és olyan mintha új lenne.

2019. okt. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5, még rá is van írva, hogy sterilizálja használat előtt 🙈
2019. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És mindet felbontottad?Amugy azt sem értem minek kellett ennyi cumi?Nem sokára születik a babánk,de összesen egy cumit vettem,mivel az sem biztos hogy kell majd neki!
2019. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, ezért nem értem, hogy ha kifőzi anyuka a 2x használt cumit mielőtt a következő gyerek szájába adná, mi baja lenne attól a gyereknek? Semmivel sem másabb mikor a gyárban fogdossák össze a cumikat, úgy, hogy előtte a retkes tökét vakargatta...


Nyílván ez arra vonatkozik amikor az 1-2 hónapos teljesen egészséges gyerektől örökli meg a cumit, nem pedig a 6 hónapos, szájpenészes, hányós-hasmenős gyerektől.

2019. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Előző vagyok.


Énis sok cumit vettem, mire kiderült melyiket fogadja el. Az 1 hónapos gyerek kizárólag a mam 6+os cumit volt hajlandó elfogadni. Mire eljutottunk idáig vagy 10 félét kipróbáltunk. Azóta 21 hónapos, de még mindig csak a mam 6+os jó neki, pedig próbálkoztunk a korának megfelelő 18+ossal is.

2019. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett egy csomag cumi lett kibontva és egy amit kapott a kicsi a nagyitól, az összes többi nincs. Természetesen bontatlanra értettem.
2019. okt. 25. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!