Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is romlott a Lidl...

Szerintetek is romlott a Lidl pelenka minősége?

Figyelt kérdés
Eddig ezt az egy pelenkát találtuk ami igazán bevált,de most hogy ebben is olyan sávok lettek mint a Pampersben és vékonyabb is lett így minden alvás után tiszta pisisen ébred a gyerek.
2019. nov. 3. 06:04
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos a Lidl-ben minden termék minősége romlott. A ruháké, az élelmiszereké is. Pár éve még imádtam, mára már semmi normálisat nem lehet kapni.
2019. nov. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is észrevettük, lupilu-t veszek másfél éve, lehet kénytelenek leszünk újra a drága pampers-t venni. Azt hittem, hogy a méretváltás miatt más a minőség, most tértünk át 5-röl 6-ra.
2019. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem először, eddig pampers prémium caret használtunk meg dmes baby loveot, de ez meg sem közelíti, éjszakára rá sem tudom adni
2019. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, ma délelőtt ráadtam az új lupilu pelenkát, egyet pisilt és gyakorlatilag átfolyt a peluson, szerintem nem volt benne nedvszívó réteg. Másfél évig használtuk a lupilu-t, meg vagyok döbbenve, minimum pampers minőség volt eddig, most viszont a legrosszabb pelenka, amivel találkoztam. Fogok írni a lidl-nek.
2019. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondta a párom hogy igazán írhatnék nekik valami szép üzenetet, hát eddig több órát kibírt,rengeteg pisit beszívott, és most tényleg már egy pisit is átenged valamiért. Nem is tudom mire váltsunk,ha váltunk..
2019. nov. 3. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ha váltanál akkor én a dm baby love-ot ajánlom. Egy árban van a lidlessel de fényévekkel jobb.
2019. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Méretben nagyjából egyformák? A lidl-ösből most 5öst használunk,abból is akkorát vegyek?
2019. nov. 4. 06:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a dmes egy picivel nagyobb legalábbis a 4es méretnel, de láttam ott van olyan hogy 4+os,es utána az 5os méret
2019. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lukács Bea válasza:

Mi mindig a Lupilut használtuk, és most is, de soha, egyszer sem folyt ki. Fiam van, nála úgy teszem fel, hogy elöl jó magasra húzom, egész a köldökéig, azt is takarja, így nekem soha nem ázott át. Pedig nagyon sokat iszik, még éjszaka is, és sokat pisil. Amikor csecsemő volt, az összes márkát és saját márkát kipróbáltam, mindből kifolyt, nekünk egyedül a Lupilu Lidl saját márkás vált be.

Kifolyni nem is tud belőle, mert egyszer én kiszakítottam véletlenül, amikor dobtam ki, és kristályos, zselés anyaggá szilárdul a pisi. Tehát ha nektek kifolyik, akkor rosszul van ráadva, vagy rossz a méret. Én inkább kicsit nagyobbat szoktam ráadni, jól rögzítem a derekánál.

2019. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!