Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neten honnan rendeltek pelenká...

Neten honnan rendeltek pelenkát? Milyet és mekkora kiszerelésben szoktatok? Hol éri meg legjobban? (Kiszállítási díj és akciók figyelembe vételével)

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy ugyanannyi pl emagon, mint a dm-ben akciósan. Vagy akciós az adott oldalon, meg is érné, de nincs készleten 🤷🏻‍♀️ lehet csak nem jó helyen keresem? Vagy a kényelem miatt rendeltek, mert nem kell szaladgálni érte?

2019. nov. 4. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Lordshop oldaláról rendelem a sleepy sensitivet vagy a bambuszos bugyipelust. Én nem aprozom el 200db minimum, amit rendelek.
2019. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Rendeltem korábban webshopból 200 darabosat 12-ért szállítással, de pocsék volt a minősége és szállítással együtt már nem érte meg. Azóta maradt a Libero Comfort, ami 200 db-ra számítva 13.200 Ft. Kb 1000 Ft így az árkülönbség a Rossmannos árhoz képest szállítási költség után, úgyhogy nem vacakolok vele és így nem kell a futárra várni.
2019. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi falun lakunk, a közeli város, legközelebbi szupermarketjében nem éri meg vásárolni.

Careclubról szoktam rendelni, havi pelus adagot + tápszert, így ingyenes a szállítás és árba is korrekt.

2019. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Emag, Pufies. Azért rendelem, mert csak itt kapható, viszont mindkettőnek ez a legjobb, imádom, hogx magasderekú és árban is szuper, mindig akciós. Havi csomagokat rendelek két méretben. 😊
2019. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

4es pamperst rendelek 9000 ftért a careclubról. Most az emagon ugyanez a 174 dbos havi csomag 10990 ft.

Jól körül kell járni.

2019. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dmből, sokszor van akció és csak 499 Ft a kiszállitas
2019. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
DM-ből rendelek. Nekünk nagyon bevált a saját márkás pelusuk, de sajnos bezárt nálunk az üzletük, kénytelen vagyok rendelni.
2019. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mentek a zöld kezek! 👍
2019. nov. 4. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!