Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy fogadnátok el ezeket a...

Hogy fogadnátok el ezeket a neveket ha a rokonotok aki külföldön el ezeket a neveket választaná?

Figyelt kérdés

Már most félek attól a sok nem tetsző megnyilvánulástól mivel a férjem és én külföldön élünk (szülők is) természetesen ha kislány lesz a baba akkor Abigail claire lenne a neve ha fiú akkor Andrew John


Ez lett kiválasztva, ebből nem akarunk engedni de félek, hogy bele fognak kötni a nagyszülők vagy a többi rokonok...


2019. nov. 28. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Pont semmi közöm hozzá hogy a külföldön élő rokon milyen nevet ad a gyerekének.


Nyílván az idősebb nagyiknak a kiejtés problémás lehet, de majd megszokják.

2019. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Úgy nevezitek el ahogy ti akarjátok. A nagyszülők meg megszokják.
2019. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze hozzá, ha nem tetszik, majd idővel megbékélnek...

am egyszerűbb lenne ezt a kérdést nem itt, hanem nekik feltenned.

2019. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon szép nevek, és vannak magyar megfelelőik is. A nagyszülőknek nem lesz nehéz Abigélnek vagy Andrisnak hívni a gyerekeket. Egyébként is, elsősorban nektek kell, hogy tetsszen, a többi másodlagos dolog.
2019. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

De ha ennyire zavar, választhattok olyan nevet is, aminek van magyar megfelelője.

én pl Peter Kovács vagyok, new yorkban nőttem fel.

2019. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon szép neveket választottatok, és amúgy is a szülők dolga elnevezni a gyereket, másnak nagyon nincs joga hozzá.
2019. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Senkit nem fog érdekelni, a lányomnak sincs magyar neve mivel az apja nem magyar és ezeknél ezerszer cifrábbakat kapott de senki nem szólt be érte sőt, a 80 éves nagymamám teljesen odavan a második nevéért (le sem írom mert szerintem nincs még egy kislány az országban ezzel a névvel) és mégis mindig elmondja, hogy annyira gyönyörű és csodálatosan szép.
2019. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
A szülők, nem pedig a rokonság feladata/joga a gyereknek nevet adni.
2019. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Ha ti magyarok vagytok és kint éltek,ezek nagyon gagyi nevek egy magyar gyereknek!Én inkább olyan nevet választanék ami nem kimondottan magyar,de nem is ilyen "külföldies"!Inkább olyan nevet,amit könnyen ki tudnak mondani nem magyarok is.Viszont,ha nektek ez kell,mit foglalkoz vele hogy kinek mi a véleménye,a ti gyereketek,ti döntitek el!
2019. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
A legokosabb, ha nem mondjátok meg elöre, milyen neveket választottatok, és a rorkonság csak akkor tudja meg, ha már az a gyerek neve.
2019. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!