Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Száraz bőrre van valami tuti...

Száraz bőrre van valami tuti bevált fürdető/testápoló amit ismertek vagy használtok?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kisfiam. Egy hete kb annyira "grizes" a bőre, hogy olyan, mintha fel lenne ömölve. Vakarja is, főleg a lábát. Elvittem dokihoz azt mondta érzékeny a bőre és száraz is, váltsak mosószert plusz furdetot. Mondom köszi, ezzel sokat segített! Bőrgyógyászhoz sem küldött. Annyit olvastam a témában sok ajánlással, hogy nem tudok dönteni, hátha van köztetek olyan akinek van ami tuti bevált. Köszönöm a segítséget előre is!
2019. nov. 29. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
La Rochea, Bioderma. Ezek a termék családok mind tökéletes a baba bőrének ápolására.
2019. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos próbálgatni kell. Kisebbik fiamnak nagyon bevállt a Magister Products hipoallergén fürdető és testápolója. A nagynál semmit nem ért. Neki az aloe verás BABA testápolóval tudom egy este alatt pihepuhává varázsolni a bőrét. Teljesen véletlenül derült ki hogy ez bejön nála.
2019. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ceumed fürdetőt használunk, őt kínkeserv krémezni így csak a nagyon kritikus helyeken kenem. Főleg az arcán. Oda a Uriage 1st Peri-oral care krémét használom.
2019. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk az egyszerű natúr shea vaj segített. A fiam ekcémás is télen, azt is korában tartja.
2019. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek. Első, rendeltem egy probacsomagot, meglátjuk :)

#4 tudsz nekem olyan oldalt linkelni, ahonnan beszerezhetem?

2019. nov. 29. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!