Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éjszakára lehet a gyerekszobáb...

Éjszakára lehet a gyerekszobában Salvus vízzel párologtatni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert kb. egy éve, amikor a kisebbik fiammal kórházba kerültünk, azt mondta a nővér, hogy a sósvizes-Salvus vizes inhalálás szaggatja a hurutot. Azért csinálják ott is nap közben. Estére meg ugye az lenne a lényeg,hogy ne legyen köhögési inger.

Most beteg a Kicsi és éjszakára Sinecodot kell adnom, és be akartam indítai a szobájában a hideg párásítót, de most elbizonylatanodtam, hogy nehogy pont az ellenkezőjét érjem el.


2020. febr. 12. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A salvus valóban jó hurutfelszaggatásra. De az köhögési ingert vált ki, hiszen annak a slájmnak fel kell jönnie. A salvus víz és a sinecod tényleg ellentétes hatású. Javaslom, inkább nappal párolograss salvus-vízzel.
2020. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nappal salvus

Éjszakara köhögés csillapító

2020. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hurutoldó max. délután 5-ig ajánlott kb., hogy éjjelre ne hozza ki a köhögési ingert. Sópárnát javaslok a kicsi feje mellé. Én ha köhögök, éjjel a párna megnyugtat.
2021. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!