Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ha meg bántam...

Mit tudok tenni ha meg bántam a gyerekem?

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 00:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Semmit
2020. márc. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Jèzus gyere le!hogy mondhatsz ilyet? De a legjobb esetben szerető szülőknek adni magadat meg elköttetni!
2020. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Add el.
2020. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Ja és ne szülj többet
2020. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi idős a gyerek? Ha nagyon kicsi és úgy érzed nem fog kialakulni kötődés köztetek akkor add örökbe, hogy szerető családban nőhessen fel. Lehet, hogy szívtelenségnek hangzik de jobb megoldás mint egy borzalmas gyerekkor a rossz viszony miatt.
2020. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Ezek szerint nem is akartad őt. Legalábbis vaciláltál. Miért szülted meg, ha nem voltál benne biztos? Így csúnyán tönkre teszel egy életet. És nem a sajátodról beszélek. Ha már úgy döntöttél, hogy megszülöd, akkor szeresd és neveld tisztességgel! Felelős vagy érte! Neki pedig szüksége van rád! Meg lesz is még egy jó ideig!
2020. márc. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
Vidd vissza
2020. márc. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Elmész pszichológushoz és kezelteted a szülés utáni depressziót.
2020. márc. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
Beadod a zaciba.
2020. márc. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

Na, én meg megbántam, hogy a piros pulcsit vettem meg a kék helyett.

Kérdező! Érzed a kettő közti különbséget? Elhiszem, és megértem, hogy így érzel, de egy gyerek nem pulóver. Nem viheted vissza. A gyerekvállalás előtt is ismerted már magad. Ha ez nem szülés utáni depresszió (nem tudjuk innen megítélni, azt sem tudjuk, mennyi idős a gyerek), akkor már előtte tudnod kellett volna magadról, hogy szeretnél-e gyereket, vagy sem. Jó esetben ezt azért tudjuk magunkról.

Most már sokmindentől függ, mit tehetnél. Ha depresszió, lehet és kell is kezeltetni. Ha nem az, újabb kérdések megválaszolása után dönthetsz, hogyan tovább.

- mennyi idős a gyerek? (örökbeadásnál nem mindegy, hogy pár hónapos vagy pár éves, a gyerek érdekeit nézve sem)

- jelen van- e a történetben az apuka (ha te az anyuka vagy), és ő mit szól ehhez

- nagyszülők jelenléte, családi támogatás lehetősége

Mindenképp a gyerek érdekeit szem előtt tartva kell döntést hozni, mert olyan környezetben felnőni, ahol nem szeretnek, és ez nem változhat, senkinek nem jó, és hatalmas károkat okozhat.

Te szeretsz olyan légkörben élni, ahonnan csak negatív érzések érkeznek irányodban? Ugye, hogy nem? Pedig felnőtt vagy, nem egy védtelen gyerek.

2020. márc. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!