Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik lány nevet...

Ezek közül melyik lány nevet választanátok a Simon családnévhez?

Figyelt kérdés
Ezekben gondolkozunk: Léna,Emese,Flóra,Eszter,Zsuzsanna,Izabella,Piroska,Bettina,Csenge,

2020. márc. 15. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Simon Léna -annyira nem cseng össze a két név (vezeték és kereszt), hogy kábé olyan, mintha külön tartozna, és mintha kábé azt mondanák, hogy "simán Léna", tehát nem adnám

Simo Nemese - nekem kicsit így olvad össze, szerintem ez sem a leg szerencsésebb párosítás, mert olyan, mintha az N-betű előtt válna el a két szó (a két név)

Simon Flóra -Az 'N' és az 'F' hangok valahogy valamiért 'nem szeretik egymást', ahogy így kiejtem, tehát ezt sem ajánlanám.

Simon ESzter -ez fain, ezt támogatom, nagyon kedves, dallamos, szép hangzása van

Zsuzsanna-ezt a nevet alapból nem szeretem, de szerintem nem is a legjobban illő név a vezetéknévhez, az N-Zs nem annyira zavaró, mint az N-F, tehát ha gondoljátok, még adható is. Tehát nem annyira vészes az az N-Zs találkozás. De mondjuk nekem nem a kedvenc nevem a Zsuzsanna, de ha szerintetek szép hangzása van, akkor adhatjátok nyugodtan.

Simoni Zabála' -Izabellával nekem sajnos kicsit így hangzik, szerintem ez a név túl könnyen gúnyolható, kifigurázható sajnos; úgyhogy én ezt így nem adnám, pedig amúgy alapból az Izabella nagyon szép név;de én úgy érzem, hogy ez nagyon direktbe alapot ad a csúfolódásra így egybe ez a két név, hogy Simon+Izabella, pedig külön-külön tök jó nevek, olyan kis kellemes, kedves, egyszerű mind a kettő.

Simon Piroska (Jé, van egy Simonyi Piroska nevű szinkronszínész:)) Ez is kábé ugyanannyira hangzik jól, mint Zsuzsannával, tehát nem annyira zavaró ott az N-P, de azért kicsit , nagyon minimálisan talán igen. Na jó, asszem talán egy kicsit jobban zavaró, mint az N-ZS párosítás; szóval a Piroska nevet nem feltétlen ajánlanám, meg amúgyis hát, a Piroska név meg számomra csak egy nagyon kicsivel szebb, mint a Zsuzsanna, igazából a Piroska név se jön be nekem. (Zsuzsannából meg Piroskából is kedves embert ismerek, tehát nem azért, csak nem tetszik nekem a nevük, de ettől még rendes tisztességes nevek, tehát rendben vannak.)

Simon Bettina- Ez ugyanolyan jól passzol össze kábé egymáshoz, mint a Simon+Eszter; tehát ez is jó; nekem a Bettina név nem igazán tetszik, de tökre rendben van. (Az Eszter nevet pedig amúgy szépnek találom nagyon.)

Simon Csenge -Ez kicsit úgy hangzik, mint egy befejezetlen mondat, mely eredetileg így kívánt volna hangozni: "Simon csengetett." Szóval ez nekem így befejezetlennek tűnik, meg még közben cselekvésnek is, szóval ezt a nevet én pl nem ajánlanám. Pedig alapból a Csenge is tök jó név. Meg amúgy az N-Cs még azok se passzolnak annyira nagyon nekem össze; szóval a Csengét ehhez a vezetéknévhez nem adnám, hasonló a helyzet, mint az Izabellánál. Az is tök jó , de konkrétan pont ehhez a vezetéknévhez nem megy.

2020. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

*Röviden: Eszter , Bettina jól illik hozzá

Zsuzsanna ,Piroska kicsit kevésbé jól,de még azok is jók.

2020. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Emese, Izabella

Esetleg Nikoletta, Kitti

2020. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Simon Flóra Csenge. Szerintem így szép:)
2020. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem a Simon Eszter Flóra tetszene .
2020. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!