Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után nektek mikorra...

Szülés után nektek mikorra húzódott, feszesedett vissza a bőr a hasatokon, derekatokon?

Figyelt kérdés
Már lefogytam csak a bőr nincs visszahuzodva. Kibuggyan a nadragnal is.. Esetleg mit tegyek vele?
2020. ápr. 23. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor szültél? Teljesen egyéni. Van mázlista, akinek rögtön szülés után szép a hasa.

De sok nőnek kinyúlnak a hasizmai, főleg ha császár volt, ahol széthúzzák, és kell egy fél-egy év akár, amíg visszamegy. Ez az, ami terheshasnak néz ki, ha rosszul tartod magad vagy puffadsz. Gyógytornázni lehet rá, illetve van sajnos, akinek műtét kell, hogy ne legyen sérve, mert olyan nagy lesz a lyuk (sportoló rokonom járt így ikrek után).

Ha "csak" a kötőszövet nyúlt ki, azaz a bőr meg a közvetlen az alatti réteg, az sajnos úgy is maradhat akkor is, ha már vékony és izmos vagy (úgy hívják, hogy kötényhas, ez lapos, és ebből is van csak kicsit ráncosabb, meg bőven bugyira ficcenő is), és csak plasztika segít rajta (vagy ha a következő császárnál kivágják jól az előző helyét...). És hát ilyenkor lehet átszokni a magas derekú nadrágokra.

2020. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb 1 évbe telt. MÁr bő 3 éve szültem.
2020. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én lassan 5 hónapja. És pont ez a baj, hogy pl bugyi nélkül vékony vagyok de ha bugyi nadrág akármi van már kinyomja a bőrt. Tehát nekem a bőrrel kéne valamit kezdenem. Természetesen szültem. Tehát plasztika nem lesz
2020. ápr. 23. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyönyörű kötényhasam lett, úgyhogy soha
2020. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha.
2020. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos kötényhasam lett. Sportolok és kőkemény izomzatom van, de a bőröm teljesen kinyúlt. Másfél éve szültem. Szeretnénk még egy babát, utána pedig megműttetem a bőröm. Ha tényleg a bőr nyúlt meg, akkor nem sok mindent csinálhatsz vele, persze kipróbálhatsz mindenféle drága kezelést, kencét, de csak pénzkidobás.
2020. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!