Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Altatásban fogászati beavatkozás?

Altatásban fogászati beavatkozás?

Figyelt kérdés
Hol csinálnak ilyen beavatkozást. 5 éves a kisfiam és nem engedi hogy hozzá érjenek, pedik a hátsó foga fáj. Nem tudom mitévő legyek!

2020. máj. 26. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát 5 évest egy felelősségteljes fogorvos nem fog altatni.
2020. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
pedik?
2020. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%
Ezért nem fogják elaltatni. Kegyetlenül hangzik, de majd eljön az a fájdalom, aminél ő fog könyörögni az orvosért. Szerintem beszélj a fogorvossal akihez vinnéd, és ő biztos meg tudja mondani hogy mivel érdemes "leszedálni" a kezelés előtt.
2020. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 fogászati magánrendelésen jártunk, sehol nem tudtak segíteni. Az egyik azt mondta majd elhal az ideg és nem fog fájni. Pedig direkt úgy vittük egyszer hogy fájjon talán engedi, de sajnos nem. Elküldtek minket. Néztünk videokat, olvastunk róla, beszélgettünk. Mikor odaérünk örült ordításba kezd. Altatást ajánlotta a gyermek fogász,de azt nem mondta hol.
2020. máj. 26. 19:23
 5/7 anonim válasza:

ma 19:23

Akkor passz. Sajnálom!

2020. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem 3 évesen altattak fogászati beavatkozás miatt, de már lázas voltam, hánytam, stb. Mondjuk ennek már 17 éve.
2020. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak boditasban vettek ki a fogait 2dbot. Betomtek a lyukakat, leszedtek a fogkovet es elkeszitettek a lenyomatot az allkapocs javitasahoz, fogszabalyzohoz

5 evesen kapott olyan fogszabalyzot ami az allkapcsot igazitotta a helyere.

Nekunk szegeden vegeztek magan klinikan. Mindenert fizetni kellett de ok legalabb foglalkoznak gyerekekkel. Tobb orvosnal voltunk aki tudtak mi a baj de nem foglalkoztak vele csak 10 eves kora utan.

2020. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!