Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogyott már le valaki pajzsmir...

Fogyott már le valaki pajzsmirigy alulműködésben?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve szedem az L-Thiroxynt 50mg.- ost, most új dokim van, ajánlották a szerves szelént , kb 1 hónapja szedem.

Étvágyam alig van, melóban 1- db zsömle de van hogy annak a felét is haza hozom, itthon sem eszek annyit, de még sem fogyok. Mi lehet a baj szerintetek? Erősebb L-Thiroxyn kellene?



2020. jún. 6. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Amint elkezdtem szedni a gyógyszert, és elkezdtem sportolni, lefogytam.

Attól nem fogsz fogyni, ha egészségtelenül érkezel (a nagyon kevés evés is az, hiszen ilyenkor a szervezeted próbál raktározni, mert tudja, hogy éhezteted). Plusz sportolni kellene.

Az, hogy mennyi gyógyszert kell szedned, a laboreredménytől függ.

2020. jún. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És elég ez az adag? Mennyi a tsh-d?

Én 50kgt fogytam.

2020. jún. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első kérdezőtől szeretném kérdezni hogy mivel kezdted a sportot? Futás? Othoni torna stb??

Köszi. :)

2020. jún. 24. 22:00
 4/5 A kérdező kommentje:
A dokit pont a járvány előtt kaptam, és nem közölte a tsh szintem. :(
2020. jún. 24. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. High intensity interval training... kicsit kemény volt, 30 mp sprint, 2 perc séta... ahányszor bírtam. aztán pár hét múlva már 30 mp sprint, 30 mp séta, másfél hónap alatt fogytam le hat kilót. És olyan izmos lettem mint állat. 😆 persze ha valaki egész életében nem sportolt, annak kicsit nehéz lenne ez, nem tudom te mennyit sportoltál. de ezzel a mozgással az a jó, hogy nagyon gyorsan megvan, max 25 perc és nagyon látványos és gyors az eredmény. olvass utána, hogy miért, ha érdekel. ja és emellett én 5x ettem egy nap, teljes kiőrlésű kenyér, durum tészta stb.
2020. jún. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!