Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a MILÁN keresztn...

Mit gondoltok a MILÁN keresztnévről?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 13:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a Milán, Zalán neveket, de sajnos mindkettőből van az ismeretségi/rokoni körben, ezért el kellett felejtenem.

A Barnabás is nagyon szép, kedvesen becezhető név.

2020. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elso kisfiam Dominik. utón a második, o Milán lesz. Szoval nekünk ezek tetszenek. :)
2020. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, és név ami eszembe jutott az a Dénes. Lehet Deninek, Dininek, Dinónak, Déninek stb becézni, de önmagában is nagyon szép, férfias névnek gondolom.
2020. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Medárd

Nándor

Vencel

Vendel

Andor

Teodor

Bercel

Dénes


Szép neveket találtatok a férjeddel amúgy.

2020. jún. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem a felsorolt nevek közül egyedül a Levente tetszik, illetve az egyik válaszoló listájából a Medárd és Vencel. A Milánnal csak annyi bajom van, hogy a férjem nem magyar és az ő nyelvén a Milán nagyon lányos név. Több jelentése is van, de a legtipikusabb a gyönyörű orchidea. Én biztos nem adnám a fiamnak. De egy echte magyar párt nem hiszem, hogy ilyesmi befolyásol.
2020. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A Kornél sokkal jobb név, mint a Milán, viszont a Horváthhoz a Milán jobban hangzik. Viszont igaza van 15-ösnek, hogy tényleg elég lányos név. A Flóriánt szerintem felejtsd el, a vezetéknévhez sem megy, a becézése is szörnyű. A férjed nevei közül talán a Levente.
2020. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
Esetleg Attila, Lajos, Ferenc, Bertold, László.
2020. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Számomra nem elég férfias; kicsit nekem olyan "nyeszlett" névnek tűnik, de egyébként teljesen vállalható; ha ez tetszik nektek a legjobban, adjátok ezt.
2020. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
*na, és bocsi,ha valakit megbántottam volna, szeretek mindenkit (#18.voltam.)
2020. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszik a Milán név, a focicsapat jut mindig az eszembe. De ettől még vállalható név.

A Barnabás szerintem sokkal jobb, ha a közös nevek játszanak és kevesebb is van belőlük, mint Milánból.

2020. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!