Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok az Andor fiú...

Mit szóltok az Andor fiú névhez?Adnátok vagy sem?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 11:50
A kérdező szavazást indított:
Tetszik!
Nem tetszik!
64 szavazat
1 2
 1/11 Derjaderja ***** válasza:
87%
Én adnám, fel is írtam, csak a párom kihúzta.
2020. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Adnám szívesen, de nem illik a vezetéknévhez :/
2020. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem tetszik és nem is adnám. Nekem az undor, külföldi férjemnek pedig az Endor bolygó jut eszébe.
2020. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Listás lett volna, de a férjem mostohatesója Andor így kihúztuk.
2020. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem rossz személyes ismerettség miatt nem tetszik, általánosban volt egy nagyon hülye Andor nevű srác. De amúgy ha ez nem lenne, szerintem tetszene, normális hangzású, teljesen jó név.
2020. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem tetszett, férjemnek is, de aztán végül Ambrus lett a fiunk. Szerintem szép név.
2020. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem különösebben tetszik, nem is adtam volna, de amúgy nincs vele gond. Teljesen vállalható névnek tartom.
2020. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is tetszik. Szerintem jó a hangzása.
2020. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem tetszik. Olyan cigányos.
2020. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, kellemes, könnyed név. Nekem olyan elegáns hangzása van; mármint, aki jellemében elegáns, és leírva meg egyébként az egyszerűségében rejlik a szépsége. Meg azért van egy ilyen kicsit grófias, ilyen 'nemesi' hatása is ennek a névnek. Szerintem nagyon klassz név. Szívesen viselném, ha mondjuk fiú lennék, és így hívnának. Meg nekem ez olyan barátságosságot is sugall ez a név. Meg még szal olyan kis könnyed; mint a levegő. Mondok mégegy példát, nekem még a Lajos az is ilyen hasonlóan könnyed; több példát most asszem nem írok. :) Tehát amikor így öröm kimondani egy nevet; amikor nem 'akadunk bele sehol' ; szóval nekem az Andor pl az tökre tetszik. Tehát amikor csak így, ilyen könnyeden "kiesik a szánkon", és ilyen lájtos, lágy.
2020. júl. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!