Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ülésmagasítót mikortól lehet...

Ülésmagasítót mikortól lehet használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy vehetek e ülésmagasítót a 3,5 éves 15 kg lányomnak?

Sajnos a gyerekülést utálja, szegényem nagyon bele izzad.

Nem gagyi ülése van most sem, de mindenképpen cserélni szeretném neki.

(a kocsi is felvan szerelve mindenhol ahol csak lehet légzsákkal)

Olvastam egy cikket miszerint ha a II. Csoportba tartozik és elmúlt 3 éves akkor használhat már magasítót is.

[link]

Ha használhat akkor pedig ajánlanátok hogy melyik kényelmes?

Előre is nagyon szépen köszönöm!



#Ülesmagasító
2020. júl. 9. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Én biztosan nem tenném át 6 éves kora előtt, de akkor sem szívesen.
2020. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
122 cm-től. Kisfiam kisebb koraban is volt csak magasìtóval (kb 110 centisen) ismerős kocsijàban, nem èreztem 100%-osan biztonsagban. Lehet kapni nyari, nedvszìvó üleshuzatot, meg törölközőből te is tudsz csinalni, ha az izzadàs a gond.
2020. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

122 cm-től lehet már?

Bocsi , csak erdekel engem is

2020. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
A gépkocsiban vagy a mopedautóban – a (8) bekezdésben foglalt kivétellel – 150 cm-nél alacsonyabb gyermek csak a testméretéhez és testsúlyához igazodó kialakítású gyermekbiztonsági rendszerben rögzítve szállítható.
2020. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

Itt 135 cm-t írnak. Nekem is így rémlik.

Lányom is akkora, mint a tiéd... az autó biztonsági övével használható gyerekülést is kevésnek tartom még.

2020. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Legegyszerűbb, ha megkérdezed a rendőrséget telefonon.
2020. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Akkor kell ülésmagasító, ha a gyerek már 135 cm-nél magasabb, tehát kinőtte a gyerekülést, de az autó biztonsági öve magasító nélkül még nem rögzíti őt megfelelően
2020. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Biztos nem tenném át. 10,5 évesem (29 kg, 140 cm) még mindig gyerekülésben utazik (ami 36 kg-ig jó), az oldalvédelem miatt. Most mondja már, hogy nem olyan jó (most nőtt sokat), így kapni fog magasítót (illetve az ülés szétszedhető). Mondanom sem kell, hogy 5 évesem is ülésben ül még.
2020. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
9evesem 36kg es o 15-36kg-os gyerekulesben ul (133cm magas). A besafenek van egy hattamlas ulesmagasitoja 100-150cm-es magassagig, en azt fogom megvenni most h ezt kihizta, mivel 1200km-eket utazunk, az oldalfala miatt konnyebben alszik benne mint egy szimpla magasiton es valoszinuleg kenyelmesebb is, na meg a feje sem csapodik oldalra egy esetleges utkozesnel.
2020. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!