Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor párt választottatok...

Amikor párt választottatok gondoltatok arra, hogy a gyerekeitek milyen külsőt, milyen betegségeket örökölnek tőletek, szüleitektől, nagyszüleiktől?

Figyelt kérdés
Régen házasság a pároknak előtt kötelező volt az teljes orvosi kivizsgálás ma miért nincs ilyen, már lehetne genetikai kivizsgálás is, de ilyet senki nem végeztet, pedig sokk minden kiderülhetne ...
2020. júl. 12. 06:04
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az már rég nem normális, ha valaki apát keres a gyermekének, és nem párt magának..

Nincs azzal baj, ha gondolsz ezekre, de nehogy már ez befolyásoljon. Ha szeretünk valakit, akkor pont nem ezek fognak számítani, hidd el.

2020. júl. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
78%

"Régen házasság a pároknak előtt kötelező volt az teljes orvosi kivizsgálás"


Dehogy volt, honnan vetted ezt a hülyeséget?

2020. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Nekem 2 gyermekem van 2 apátol. Kisgyermekké csodás gyerekek voltak, tinikor utan kijött az összes olyan apai tulajdonságuk,amit utáltam az apjukban. Humorral tudom oldani a feszültséget. Katasztrófa komolyan...igen,öröklődik a mozdulat,stilus, ízles, betegsegek.

Ha ujra kezdeném figyelnék egy-két dologra jobban

2020. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Teljes orvosi vizsgálat? 😂 Kb. ne legyen terves, ne legyen az összes foga szuvas és meglegyen minden végtagja. Ennyi volt a teljes orvosi vizsgálat.
2020. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*tetves
2020. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Persze kozre játszik a genetika, de véletlenul sem igaz, hogy minden betegség oroklodik, az pedig hogy kire fog hasonlítani, szintén lutri. Mint ahogy a tulajdonságok oroklodese is.


Lehet ugy is komoly betegséged, hogy a felmenoid kozul senkinek sem volt hasonló betegsége. Sokmindent viszont meg is lehet elozni, pl. egészséges életmóddal a sziv- es érrendszerin betegségeket.


Kulsore ismerek olyan kislányt, aki se az apjára, se az anyjára nem hasonlit, hanem kikopott apai nagymama.


Belso tulajdonságok - mivel szeretem a férjem /és a tulajdonságait is/, ezért én csak orulnék, ha tole orokolne. Én inkább találok magamban olyan tulajdonságot /kulost, belsot/ amit nem szeretnék tovább orokiteni.

2020. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha vagyok valakivel, akkor szeretem a latvanyat, tehat nem zavarna ha az o vonasait orokolne a kozos gyermekunk.


A genetikai betegseg mar kemenyebb dio, ha a betegseg ismert (ha nem ismert, nem agyalnek rajta), de ez meg gondolom csak szobakerul gyerekvallalas elott hogy a par bevallalja-e vagy sem.


Genetikai tesztre kuldeni valakit minden elozmeny nelkul szerintem serto.

2020. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha ez alapján választanánk párt, kihalna az emberiség.

Én azt néztem a férjemben, jo apa lesz-e vagy sem.

2020. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2! Volt ilyen. Csak tájékozatlan vagy.
2020. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek 40 évesen jött ki egy örökletes immunbetegsége. Egyik szülőnek sincs, valószínű vmelyik felmenőtől...
2020. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!