Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem bírja az...

Mit csináljak ha nem bírja az etetőszéket?

Figyelt kérdés

Amúgy is nehezen, döcögősen megy a hozzátáplálás. 10 hónapos most és már kezdtem megörülni, hogy többeket eszik. Erre most 2 falat után sír, csapkod az etetőszékben. Arra gondoltam nem szeret ott lenni. Mivel ha mondjuk a babakocsiban adok neki valami falatot zokszó nélkül eszi. A babakocsiban etetés nem opció és pihenőszék sincs.

Mit csináljak. Hagyjam rá majd megszokja megint? Próbáljam ölben etetni? Dehát annyira örökmozgó. Félek kikecmeregne a kezemből.


2020. júl. 19. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem foglalkoztam ilyen kisebb hisztikkel soha. Asztalnál eszünk, nem kocsiban, szobában, ágyban, fejen állva. Ez nálam zéró toleranciás, így amikor feszegette magát vagy később kimászott, akkor az étkezésnek vége volt. Meglepően gyorsan megtanulta, 2-3 eset után, hogy ha elmegy, nincs kaja. Motivált volt maradni.
2020. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Mi is úgy ahogy az első!
2020. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De így is alig eszik. Most még ezzel is vegyem el a kedvét.
2020. júl. 19. 10:37
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Igen, még ezzel is neveld. Ismerősöm kergeti a gyereket, játék közben ad neki falatokat a szájába (5 éves!) és állandóan sír, hogy rosszevő a gyerek. Így lehet azzá tenni. Húzz határt! Még most!
2020. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha éhes, úgyis enni fog. Tényleg fölösleges a trükközés, mert azzal hatalmat adsz a gyereknek, hogy az ő kényelme szerint történjenek a dolgok. Ebből lesznek a tablet mellett evők és pl azok, akik nem tudják megvárni, amíg mindenki befejezte az evést és úgy mennek el az asztaltól. Nem Téged szidlak, csak sok ilyet végig néztem már és ha eljut a szülő ahhoz, hogy behódol a gyereknek, abból sosem született még jó.
2020. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak azért evett babakocsiban mert szedtünk szilvát séta közben és oda adtam neki. Amúgy mindig az etetőszékben kap. Csak eddig se jutottunk semerre most meg még kettőt hátra id léptünk. 10 hós és nem tudok étkezést kiváltani. De legalább már sír is mellé
2020. júl. 19. 11:04
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Én is ezt csinálom, amit te első, viszont azóta semmit nem eszik. Mit csináljak?
2020. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. Nahát ezaz. Ettől tartok hogy akkor majd ennyit se eszik. Ráadásul nem 1 napja van ez. Vagy 2 hete kinlódunk.
2020. júl. 19. 11:09
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Mi hónapok óta..
2020. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Persze, licitálj még! :D


Én meg nem hiszem el. Annyira tipikus dolog ez. Unokatesóm gyereke is "rosszevő". Kivéve, amikor a merev helikopter anyuci nincs jelen, érdekes, akkor az enyémekkel együtt majdnem rendesen eszik, persze kisebb étvágya van, mert egész nap tolja bele a gyümölcslevet, de abszolút semmi gond nincs vele, ha végre egyedül van hagyva. Eszik a gyerek, csak anyával nem.

2020. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!