Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erin, vagy ahhoz hasonlo,...

Erin, vagy ahhoz hasonlo, nemzetkozi, ketszotagu lanynev?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az Erin lanynevrol? Vagy milyen hasonlo, ketszotagu, nemzetkozi kornyezetben is a helyet megallo (Ausztria) nevet tudnatok ajanlani?


A vezeteknev is kulfoldi, ketszoga, es h-val kezdodik, mely hangrendu. A ket nev forditott sorrendben lesz a magyarhoz kepest (tehat eloszor jon a keresztnev, utana a vezeteknev). Csak ketszotagu nevek erdekelnenek, es nem kell Magyarorszagon anyakonyvezhetonek lennie, de elony, ha a nagyszulok is ki tudjak mondani :D


Tetszik a Frida es a Freya is, ha ez ad valami tampontot az ajanlashoz. Mindegy, hogy gyakori, vagy ritka, lehet modern es regimodi is, de inkabb valahol a ketto kozotti tetszene (mint pl. az Anna vagy a Nora, de az sajnos kiesett mas miatt).


Amik kiestek eddig meg: Emma, Eva, Lili, Flora, Greta, Hanna, Anna, Zoe, Aliz, Eliz, Linda


2020. júl. 21. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Éva.
2020. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Az Eva kiesett, irtam is.
2020. júl. 21. 11:37
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Erin Brockovich jut eszembe róla. Szerintem szép név, nekem tetszik. (de ez az én véleményem, ezért nem feltétlen kell pontozni.)
2020. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Petra, Lia, Mia, Nina
2020. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Lena, Lina, Leni
2020. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Alice

Anke

Ava

Dana

Eike

Elma

Heidi

Inga

Iris

Lara

Leni

Maja

Nina

Rita

2020. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Ava

Mia

Lina

Lena

Mira

Tracy

Mary

Sophie

Jenny

2020. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
73%
Aleen
2020. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Inez, Adél, Anett, Frida, Tilda, Gréta, Nadin


Erin is tetszik, el tudnám képzelni.

2020. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nagyon szép név az Erin. :)

Hasonló hozzá : Ella, Elin, Elza, Elma

Stílusban hasonló: Alma

További 2 szótagú nevek:Lora, Lara, Lilla, Lilah, Lina, Lia, Miriam, Mira, Gemma, Gerda, Odett, Lotti, Ida, Dia, Milla, Mila, Lola, Zoey, Blair, Norin, Nela, Lilly, Kitty/i, Mona

2020. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!