Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan anyákró...

Mit gondoltok az olyan anyákról, akik a gyereküket már születésük után kiposztolják, majd ezután szinte minden intim pillanatukat is es ezzel, meg a gyerekes szponzorált tartalmaikkal keresik a pénzt?

Figyelt kérdés
Sok ilyen instagram oldalt látok es szeritem undorító... a fel éves gyerekeit posztoljak egy szál pelenkaban telerakjak az oldalukat szponzorált tartalommal, a gyerekkel reklámoznak, úgy, hogy nekik nyilván fogalmuk sincs az egészről es beleszólásuk sincs. De ami megdöbbentő, hogy vannak oldalak, amiket több száz ezren követnek es jon a sok eszetlen cukiskodo komment... Csodálkozom, hogy ezen más nem húzza fel magát, szerintem a legalja, ha egy anya ilyet csinál.
2020. júl. 26. 03:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a nők a követők miatt csinálják. Nem követem őket, ezért nem bosszant. Javaslom neked is, foglald el magad értelmes hobbival és nem fog érdekelni :)
2020. júl. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Néha feldobja ezeket az insta, persze már letiltottam a legtöbbet, de eléggé megdöbbentem. Kedvencem az a fotó volt, amikor apuka ült a kádban a gyerekkel, gondoltam magamban, hogy lehet ilyen intim képet kitenni. (Természetesen ott is a gyerek minden fingasarol volt kitéve kép, de ez volt a best.) Nem gondolom normális embernek, aki pénzért, a saját gyerekét felhasználva eladja a magánéletét. Tudom, ne foglalkozzak vele, de engem idegesítenek ezek a sekélyes emberek, de az még jobban, hogy a birka népnek (akinek nem inge) erre van igénye, és tök átlag gyerekekre verik a nyáluk, írogatják hogy jaj de cukik, miközben legtöbb esetben nekik is van otthon gyerekük. (Én max a sajátomért rajongok, idegenét eszembe se jut ajnározni.) Szóval nem tartom helyesnek a dolgot, ez olyan modern big brother, csak éppen oda felnőttek mentek be majomkodni, az instas emberek pedig a gyerekeiket teszik ki a kukkolásnak az ő beleegyezésük nélkül.
2020. júl. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Én nem találkozok ilyennel, mert nem a közösségi oldalakon élek.
2020. júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem instazok, igy nem jon szembe de kulonben sem neznem, folosleges idotoltesnek erzem masok eletenek a kukkolasat.
2020. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Jó, tudjuk hogy itt mindenki tökéletes, és minden percét minőségi kikapcsolódással tölti (pl gyakorizassal), de mi lenne, ha az adott témáról mondanátok el a véleményetek? Ha kérdezek valamit x filmről, az nem válasz, hogy beírod, te nem nézel ilyen filmeket.


De persze egy ilyen kérdésnél is bizonygatni kell, hogy mennyire különbek vagytok másoknál, ahelyett, hogy inkább tovább mennétek válasz nélkül, ha már ennyire nem releváns számotokra az insta.

2020. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak olyan ismerőseim vannak, akik mindenféle nyerészkedés nélkül, teljes jóindulattal, de nagyon felelőtlenül osztogatják ezeket a képeket... Múltkor egyik ismerősöm a kádban fekvő meztelen babát posztolta. Ezek után a pelenkás képek felüdülésnek számítanak.
2020. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy az ő dolguk. Ha neked nem tetszik, nem kell nézni. Ennyi
2020. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
#5 nem, gyakorizni gyakorizok, legalabb 10eve, de ha valami felhaborit, akkor nem turaztatom magam rajta foloslegesen.
2020. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 én is próbálom nem túráztatni magam rajta, mert tényleg felesleges, de elsősorban itt most azt kérdezték, mi a véleményetek az ilyen emberekről. nyilván olyan ne válaszoljon, aki azt sem tudja, miről van szó.
2020. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ezek az anyukák nagyon buták lehetnek. Ők nem hallották a mittudoménmelyik nagykövet pedofil botrányáról? Évek óta mondjuk, hogy sok a hasonló ""ember"" az interneten, akik az ilyen profilokat élvezkednek. Annyira nem értem az ilyen anyukákat.
2020. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!