Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok Budapesten bababar...

Ajánlanátok Budapesten bababarát éttermet?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Minden étterem bababarát, ha a szülő normálisan foglalkozik a gyerekével, figyel rá. (Nem hagyja felügyelet nélkül mászni, rohangálni, nem nyomja a kezébe a sószórót meg a fogvájót, hogy azzal kösse le magát, nem engedi a pincérek lába alá) nem igazán értem miben kéne “bababarátnak” lennie. A kutyabarát oké, de mitől lesz bababarát?
2020. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Etetőszék kb mindenhol van. Legalábbis én nem jártam még olyan helyen, ahol ne lett volna. Én se igazán értem, mitől bababarát egy étterem. Gyerekbarát már inkább, mert pl Trófeában volt külön játszósarok, de az már nagyobbacskáknak volt, nem babáknak.

Ha a pelenkázóhelységre gondolsz, az is sok helyen van.

Ajánlom egyébként a Gyerekkel app letöltését telefonra, ott kimondottan össze vannak gyűjtve a baba- és gyerekbarát helyek. Nem csak étterem, hanem minden más is. És programajánlók is.

2020. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban sok helyen van már etetőszék, de nem mindenhol. Pelenkázó helység meg még kevesebb helyen. Mi pont tegnap voltunk szülinapozni egy étteremben, de direkt bababarátot kerestünk, mert vittük a másfél éves lányomat is. Volt etetőszék és gyerek teríték is, de például pelenkázó helység nem.
2020. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!