Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfi elvárása, kívánsága,...

Férfi elvárása, kívánsága, legnagyobb vágya miatt gyereket szülni, mennyire "éri meg"? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj.

Te mit szeretnél?

Az a nő, aki úgy szül gyereket, hogy nem akar, egy életre megnyomorítja a saját és a gyereke életét is.

2020. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Igaza van az elsőnek.

Úgy szülj gyereket, hogy te is akarod. Az egy dolog, hogy a férfi mit akar. Te hordod ki, szülöd meg és neveled fel. Ne felejtsd el.

2020. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg. Ha a férdi akar gyereket, a nő meg nem, az alapvető hiba egy kapcsolatban ami örök konfliktusforrás. Ha valamelyik beadja a derekát az örök szenvedés neki.

Keressenek olyan párt akivel közösek a célok.

2020. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Akármilyen támogató és jó társ, apaalapanyag az a bizonyos férfi, a nő mindig magának szül. A terhesség is a nő "terhe", a szülés is az ő fájdalma, az ún. negyedik trimeszter is elsősorban a nőt terheli, a hormonok, testi változások, esetleges depresszió mind a nőt érinti. A férfi nem sokat tud segíteni itt, és később is az a jellemző, hogy az anya marad az elsődleges gondozó, bármi van is. Szóval a másik fél kedvéért beletörődni és belemenni szerintem borzalmas hiba lenne. Ha te is akarod, vagy csak bizonytalan vagy, de nyitott, akkor még hagyján, de egyébként szerintem nem szabadna szülni, ha az anya nem tudja magát teljesen elhatározni a dolog mellett.
2020. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem szabad. Nálunk is a barátom akarta a gyereket, majd kiderült 15 hetes terhesen, hogy nőzik, és fogjuk rá, hogy én a barátnője vagyok, csak azért van velem, mert másnak nem kellett. Semmi előjele nem volt, semmi. Persze imádom a gyerekemet, örülök, hogy lett.
2020. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó sztori elég durva :O
2020. aug. 5. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bar mi mindketten akartuk, a gyerek 15hos koratol kezdett csalni, addig volt "izgi" a babazas meg h o apuka.

Csak akkor vallalj, ha egyedul is hajlando es kepes vagy felnevelni, nem torvenyszeru hogy igy alakul, sot, de akkor nem a gyereken vered le hogy o is csak azert van, mert az apjanak gyerek kellett. (En sem egyedul nevelem de alakulhatott volna maskepp is). Szoval ha mindketten szeretnetek, csak akkor!

2020. aug. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!