Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaváró hitelt megkapjuk?

Babaváró hitelt megkapjuk?

Figyelt kérdés

Férjemnek 6 éve van folyamatos munkája,az ő részéről oké.

Nekem 6 évig volt folyamatos munkám ,után 1 hónapig megbizási szerződéssel dolgoztam fél hónapot 1 cégnél.

Decembertől van határozatlan munkahelyem. Ha felvennénk a babavárót megkapnánk? Nem számot megszakitásnak az a kis idö?


2020. aug. 9. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az egyik félnek kell megfelelni ennek a feltételnek..
2020. aug. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Pont ahogy az első írja. Plusz utána 5 éven belül produkálni kell egy gyereket is, vagy az egészet vissza kell fizetni kamattal együtt!
2020. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem az egészet .. ha 5 even belül nem lesz gyere akkor kb 2 milliot visszafizetni és a törlesztö felmegy 75re ami most ugye 41ezer
2020. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem csak ezen múlik. Attól is függ a bevétel alapján átmentek-e a hitelbírálaton. Nekünk úgy mondták, ha már terhes vagy akkor vizsgálnak a kamatmentes törlesztőre (46e), ha még nem vagy terhes akkor a kamatos törlesztőre (73e körül)

De valóban csak egyikőtöknek kell igazolás a tb-től hogy 3 éve folyamatos a munkaviszony.

2020. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi tavaly vettük fel és ilyet nem mondtak hogy hogy vizsgálnak. Csak most vagyok terhes mégis 41ezer a törlesztő. Ahogy felveszed igyis ugyis kamatmentesre vesznek mert 5 év van rá, ha nem sikerül és lejár az 5 év akkor fizeted vissza az elmúlt 5 év kamatát.
2020. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg van adva, hogy a fizetés 150 ezernek kell lenni nettó, ha az egyik fél nem rendelkezik jövedelemmel vagy jóval kevesebbel akkor nettó 200 ezernek kell meglennie az egyik félnek fizetésnek.
2020. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Valóban rendes giterbírálat van a személyi hitelte


És meg kell feleni a babaváró különleges feltételeinek..

2020. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi tavaly vettük fel, sokan kínlódtunk, mert volt már hitel, nekem meg határozott a munkaviszonyom.... Nettó 600 feletti össz bevételre alig akarták megadni, mert csak a férjem ét nézték (ami ennek kB a fele).

És bankja válogatja, de igenis van, ahol a kamatkedvezmény törlesztőjével számolják a JTM-et, és hiába, ha nem éri el az összes törlesztő a maximum százalékot, számolnak bele olyan költség-wt, ami a minimum megélhetése kell.

Tehát pl. Ha 150ezer a bevétel hiába 75ezer a törlesztő, nem fogja megadni a bank a max összeget. Legalábbis a K&H a válság előtt nekünk így számoltak. OTP-ben színén elutasítottak.

Budapest Bankhoz új ügyfélkémt mentünk, ott bele vették az én határozott szerződésemet is, csont nélkül átment a 10 millió.

Szóval lehet, hogy valahol elutasítanak, máshol meg simán megkapod, attól függ, hogyan számol a bank.

2020. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!