Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló férfi fogadhat...

Egyedülálló férfi fogadhat béranyát?

Figyelt kérdés
Tudom furán hangzik a kérdés, de egyszer szeretnék saját gyereket, viszont esélytelen vagyok az ismerkedésben, nem valószínű, hogy valaha lesz barátnőm. Örökbefogadni őszintén szólva nem szeretnék.

2020. aug. 14. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
Magyarországon a béranyaság illegális, szóval nem.
2020. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam. Itt Angliában legális.
2020. aug. 14. 20:29
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ottani törvényeket te tudod. De sztem ha találsz beranyat miért is ne.
2020. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott lehet igen, de arról ne magyar oldalakon érdeklődj.
2020. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
foggalmam sem volt, hogy otthon illegális :D
2020. aug. 14. 20:38
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

És szerinted milyen élete lesz annak a gyereknek egész életében anya nélkül? Milyen lesz neki ha megtudja hogy a vérszerinti anyjának ő csak egy csomag volt, amit pénzért kihordott? Milyen lesz neki hogy soha nem fogja megismeeni az anyját? Neked milyen lenne ha életedben egyszer sem beszéltél volna anyáddal?


Ne legyél már ilyen önző, hogy csak mert te gyereket akarsz azért tönkretedd egy szerencsétlen gyerek életét. Ismerkedni meg senki sem esélytelen, csak a saját szinteden kell keresni, nem barbee babákra csorgatni a nyálad Németh Szilárd külsővel.

2020. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szó sem volt róla, hogy nem engedném megismerkedni az anyjával. A legjobban annak örülnék, ha terhesség közben vagy után megkedvelnénk egymást és összejönnénk. Bár erre sem látok esélyt. Mindenesetre mindenképpen azt szeretném - már ha az anyja is akarja (az sem biztos) -, hogy ismerje az anyját és gyakran találkozzanak.


Mi az, hogy tönkretenni az életét? Tudod te mennyi egyedülálló apuka vagy anyuka van?! Hogy nézheted le ennyire a szingli szülőket???!!!

2020. aug. 14. 22:06
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Na, pontosan erről beszélek...


A BÉRanya egy szolgáltatást nyújt, az a munkája hogy kihord egy gyereket, akihez semmi köze és eltűnik a szülés után. Érted? Pl.Kim Kardashian és Kanye West 2 legkissebb gyerekét béranya hordta ki, azóta eltűnt a gyerekek életeből és Kim és Kanye a szüleik, mert ők maguknak akartak gyereket és a béranya is bérbe szült gyereket.Érted?


Nem fog összejönni veled, mert te csak egy kuncsaft vagy, neki meg ez csak egy munka. Amúgy jellemzően olyan PÁRoknak segít béranya, ahol a nőre nézve veszélyes a terhesség és jellemzően a nő megtermékenyített petesejtjét ültetik be és hordja ki a béranya. Vagyis a feleség a biológiai anyja a gyereknek,mint pl.Kim Khardasian is, a béranya csak BÉRbe kihordta.Épp ezért a béranya nem tartja a gyerekkel a kapcsolatot mert mások gyerekeit hordja ki. Akik aztán családba kerülnek és a vérszerinti anyjuk neveli fel őket akinek a petesejtjéből származnak.


Szóval azt felejtsd el hogy szexelni fogsz a béranyával. Beültetés lesz,de azt nem tudom hogy vállalja-e a béranya hogy a saját petesejtje legyen megtermékenyítve, szerintem NEM! Lehet hogy petesejtdonort kell keresned. És nem fogja tartani a gyerekkel se veled a kapcsolatot mert akár minden éven kaphat munkát, élete során akár 15-20 gyereket is szülhet de egyiknek sem anyja,mert nem a saját petesejteit hordja ki.


Úgyhogy ezt felejtsd is el szépen. Valószínüleg keríthetsz majd petesejtdonort, de ha nem akkor is max.megkapsz egy újszülöttet és hót egyesül leszel vele. Megoldod hogy asdig nem dolgozol mig nem megy bölcsibe megoldassz mindent egyedül. A gyereknek meg soha nem lesz anyja.


Az egyedülálló szülők meg jellemzően elválnak, de a gyerek ismeri a mindkét szülőjét és időt tölt az elvált szülővel is. A tied meg örökre anya nélkül lesz. Érted a különbséget?

2020. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
Röviden a válasz NEM, egyedülálló férfi NEM.dogadhat béranyát.
2020. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

Hat nem bantasbol irom neked, de szerintem ihaza van az elozonek... Egy gyereknek mindket szülőre szuksege van, de egy anya potolhatatlan. Szandekosan ne hozd magad es a gyereketnilyen helyzetbe.

Majd csak megtalalod eleted parjat.

2020. aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!