Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Parom A+ an AB+ a kislanyunk...

Parom A+ an AB+ a kislanyunk B+, key hetig voltunk korhazban magas crp miatt.Ugye nem cserelhettek ossze?

Figyelt kérdés
Vittek viszgalatokra folyton..alig voltam vele egy napbol kb osszefuggoen 1 orat engedtek.A kis karszalag oke, de nem annyira bizom en meg abban.
2020. aug. 24. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

Hát én pld 1000 közül is felismertem volna a lányom, te nem így voltál vele?

Ha a karszalag rendben rajta volt akkor biztos nem cserélték össze.

2020. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, gondolom nem, nem lakunk mi annyira tré helyen, hogy, összecseréljék, van a neten egy vércsoport kalkulátor, megmutatja mi lehet a baba vércsoportja.
2020. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Még alig jött ki belőled már rakják rá a szalagot. Manapság már szinte lehetetlen, hogy összecseréljék.
2020. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Most erre szerinted kategorikusan ki lehet jelenteni, hogy nem? Csináltass dns tesztet, aztán kiderül.
2020. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hat end megmondom oszinten de vilagosbarna hajjal szuletett, de utana a szuleszetrol a gyerekosztalyra atkerulve kicsit sotetebbnek tunt a hajacskaja, de benem eddig fel sem merult ez, most meselt nekem noverem egy sztroit, mar 2018 oktobereben szultem.
2020. aug. 24. 12:57
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

A vércsoportja rendben van, emiatt ne aggódj. :)

Amúgy én sem ismertem volna meg a lányomat, akit császár után fejjel lefelé megmutatott nekem a nővérke.

2020. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ennyi erovel akkor senki semi lehet biztos abban hogy a ver szerinti gyermeket hozta haza, kiveve ski otthon szulte meg.
2020. aug. 24. 12:58
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül biztos nem cserélték össze. Nem töltenek ki véletlenül ugyan olyan karszalagot, aztán adják rá egy másik gyerekre.
2020. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Arra gondolok veletlen leesett es osszcsereltek.
2020. aug. 24. 13:03
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És véletlenül leesett egy másik gyerekről is, pont mellette? Hát, hogy erre mennyi az esély...
2020. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!