Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz ha baba mellett nem...

Gáz ha baba mellett nem csinálok semmit?

Figyelt kérdés
Most lesz 2 éves,de én nem dolgoztam ezalatt az idő alatt semmit, itthonról sem. Elvégeztem egy okj-s képzést ugyan és néha amig lányom alszik (1szer napközben) gyakorlom is, de nem járokálok be a munkahelyemre(nem is szerettem mondjuk) nem adtam be/le sehová a lányomat,hogy ujra dolgozhassak bármit. Egyik mama dolgozik még a másik nem de nem szivesen hagyom rá a lányom (ha csak ő ér ŕá akkor inkább nem megyek sehova) Nem csinálok itthon semmi kreatívat,csak a gyakorlás de az se minden nap. Házimunkázok,játszom a lányommal,igyekszem minden napra kitalálni v.mi programot neki,de most olyan haszontalannak érzem magam.

2020. szept. 3. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz. Nem 5-10 éve vagy otthon, csak 2 :)
2020. szept. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Most ez a dolgod. Ez pedig nem semmi.
2020. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Miért lennél haszontalan, ha egyszer gyereket nevelsz?
2020. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért szerinted az anyák 90%-a mit csinál amíg otthon van a gyerekkel? 🤔
2020. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Abban az esetben lenne gáz, ha a gyerek koszos, elhanyagolt, nincs tiszta ruha, a lakás úszik a mocsokban, nincs otthon ennivaló stb.
2020. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Vállalkozásuk van, részmunkaidőben dolgoznak,besegítenek a munkahelyükön..nekem ezekre most nincs is igényem. Vállalkozásra lenne,de addig még sokat kell gyakorolnom,tanulnom. És nem is akarom ovi előtt rábízni másra a lányom,tervben van már a 2.baba is. Csak most olyan kevésnek érzem,higy csak itthon vagyok.
2020. szept. 3. 09:05
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha annak érzed, akkor igen, mert nyilván van valami oka, hogy lustának érzed magad. Én munkamániás barom vagyok, és már a kezdettől fogva próbáltam időt szorítani a "hasznos" munkának pluszban, hát sokszor nem sikerült... Egy percig nem éreztem magam sz.rul.
2020. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, ne hasonlítgasd magad másokhoz, plusz aki itt kommentben vagy máshol veri magát, hogy két phd-t meg három vállalkozást visz négyesikrek mellett, azt azért némi ráhagyással kell érteni. Nem kell ezekre a szuperanyukákra hasonlítani, nem biztos, hogy nekik vagy az ő gyereküknek olyan nagyon jó. Élvezd ki ezt az időszakot, olyan gyorsan elmúlik.
2020. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, amit te emlitesz, az pont a 10%. De semmikepp nem a 90. En is munkamániás vagyok. Reggeltől este 7-ig dolgoztam minden nap majdnem plusz este/éjjel is elérhető voltam. Ha akarnék se segíthetnék be a munkahelyemen, mivel ugye vettek fel mást, hogy elvégezze a munkám. Ezt ilyen kis magyar cégeknél tudom elképzelni esetleg olyanoknak akik projekteken dolgoznak, hogy “besegítenek” a munkahelyükön. A legtöbb helyen kell az állandó és teljes jelenlét ahhoz, hogy értékelhető munkát végezzen valaki.

Aki meg vállalkozik valószínű már előtte is vállalkozott, neki ugye muszaj is dolgozni, főleg ha fodrász, Körmös stb. nem veszítheti el az ügyfeleket. Ha meg egyéb vállalkozása van, az se megy magától általában, tehát valamennyit muszaj vele foglalkozni.

Szoval nem igazán ertem, mi a problémád, hacsak nem az, hogy unatkozol.

En rengeteget dolgoztam már és meg fogok is, hat nem ebben az 1-2 évben szándékozom arra koncentrálni, mert a fiam fejlődési lépései csak egyszer történnek az életben. Munka megvár.

2020. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Én is két évig voltam itthon a fiammal, s pontosan ugyanezt csináltam, mint te. :) Időm sem lett volna tanfolyamra járni, tanulni, mert a legtöbbet én voltam a gyerkőccel. Igaz 2 év bőven elég volt, utána bölcsis lett én meg mentem vissza dolgozni (pedagógus vagyok). Ne idegesítsd magad ilyen gondolatokkal, élvezd ki a nyugalmat, pihenést, gürizhetsz még eleget az életben.
2020. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!