Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mennyit változott a...

Anyukák! Mennyit változott a melletek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, D85-ös mellekkel.

Lassan tervezzük a gyereket a férjemmel.

Akinek kb. ekkora melle van, mennyire lógott utána?



2020. szept. 8. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Franc se tudja, minimalisat biztos logosodott de nincs ra panasz, talan kicsit puhabb, de a parom szereti gondolom akkor nem gaz 😃de lehet hogy szabad terhesseg, esbszoptatas alatt kollagent szedni vagy valami hasonlot es akkor elkepzelheto nem valtozik, orvost kerdezd mdg
2020. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Erre nincs szabály, attól függ, hogy mennyit hízol/mekkorát fog nőni, és mennyire rugalmasak alapvetően a szöveteid.
2020. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen egyénfüggő... ha anyukád megkérdezed nála hogy volt, akkor van rá esély hogy nálad is ugyanúgy lesz, de ez sem biztos.

Ha nem leszel vele megelégedve akkor plasztika (nem kell bele szilikon csak kicsit megigazítják hogy olyan legyen mint volt).

2020. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyukámnak B-s mellei vannak, szóval, nem tudom. Most nagyon feszesek, csak aggódtam, hogy nagyon megereszkednek :)
2020. szept. 8. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

A terhesség alatt semmit nem változott a mellem, aztán 4 hónapig volt némi tejem, utána már teljesen elzárkózott attól a kicsitől is a lányom.

Ugyanúgy 85B-s melltartó kell, mint terhesség előtt, csak amíg előtte szépen álltak benne, most úgy vannak belehajtogatva...

(+6 kilóval mentem szülni)

2020. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Az 5-ös válasz teljes hülyeség.


Ahogy már írták ez bizony lutri. Nem lehet előre megjósolni, valakinek 3 év szoptatás se teszi tönkre, másnak meg már a terhesség is tönkre vágja. Attól függ milyen genetikát nyertél magadnak.

Ne stresszelj ezen, mert úgy se tehetsz ellene semmit. Ahogy már írták ha zavar a végeredmény legfeljebb megigazíttatod.


Ugyanekkora volt nekem is, gyakorlatilag egyetlen kilót sem híztam terhesség alatt, és 3 hónapig se volt tejem. Mégis nagyon más lett..

2020. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 75 A-s is lógni kezdett. Vagyis eltűnt még az is és bőr lóg helyette.

De legalább nem híztam és máshol olyan vagyok, mint régen :D

De valakinek meg a nagy sem változik semmit.

2020. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 22 évesen szültem, tehát még az sem, hogy idősebb lennék.
2020. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!