Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik tetszik ezek közül a...

Melyik tetszik ezek közül a legjobban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 18:18
A kérdező szavazást indított:
Eleni
Emili
Emmi
Eliz
52 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyik sem
2020. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, valóban, ez is lehetne egy opció.
2020. szept. 20. 18:29
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Másfajta válaszokat nem igen fogsz kapni, mivel be kell látnod, ezek külfödi, rövidített nevek, amik nagyon hülyén hatnak magyar környezetben.Eleni, Emmi,Eliz ezek talán nem is adhatóak ebben a formában tudtom szerint.


De ha normális nevet adsz akkor becézheted így és neked is meg van az örömöd meg a gyerekkel se szúrsz ki, és még cigánynak se fognak nézni.


Pl. Eleni helyett Elena máris jobban hangzik.


Emili- Emília és becézheted Emilinek.


Emmi- Emma.


Eliz- Aliz.

2020. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fogok kapni másfajta válaszokat is, ritkán, de járnak erre intelligens emberek is, akik tudnak udvariasan fogalmazni. Ezek közül mindegyik hivatalosan adható név és szerintem normális nevek. Köszönöm a kommentet.
2020. szept. 20. 18:43
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Olyan gyönyörű mind, hogy nem tudnék választani.
2020. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Tele van a gyk bunkó válaszokkal, de jelen esetben a 3-as teljesen intelligens és udvarias választ adott, és egyet értek vele.

(2 Elenit ismertem, mindkettő görög volt.)


Eliz helyett Eliza, Elizabeth

jobban is hangzik.

De az Elina se rossz.

2020. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Az Emilin kívül egyik sem jó
2020. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem Emília az egyik kislányom, Emily Gilmore után. 😊 Nem feltétlenül adnám, de ha ismernék Emili nevű kislányt, biztosan megdicsérném a nevét.
2020. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy fogsz kapni másfajta válaszokat is, mert járnak ide olyan emberek is, akik a cifra, külföldi majmolós neveket szeretik. Szerinted normális nevek, szerintünk nem. Ízlések és pofonok. Amilyen neveket kapnak mostanság a gyerekek, nem hiszem, hogy bármelyik gondot fog okozni.
2020. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Pedig ezek teljesen normális nevek ! Orsós és Kolompár vezetéknevekhez!🙈🙉
2020. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!