Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nem tervezett gyereke...

Akinek nem tervezett gyereke lett az megbánta?

Figyelt kérdés
Fiatal párokra gondolok, akik együtlét során valami nagyon csunyát elbakiztak a védekezésnél.

2020. okt. 7. 18:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
Apukam arra volt büszke a halálos ágyán, hogy mindhárom gyereke minden nap megy hozzá, hogy jól nevelt bennünket,szeretetre,tiszteletre,embersegre, hogy megérte.Szerintem ő meg anyu se bánja egyikünket se pedig én meg egyik tesóm nem volt tervezett.
2020. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem bántam meg. Életem legjobb döntése, hogy megtartottam.🥰
2020. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%
Igen
2020. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem, imadom őt. 17 éves voltam, érettségi előtt. Egyáltalán nem terveztük. A szüleim nagyon támogatóak voltak. A barátom akkor 19 éves volt, dolgozott már. Le bírtam érettségizni és utána 3 hónappal született meg a kisfiam. Eleinte a szüleimnél éltünk, de most már saját lakásunk van, 4 éves a kisfiunk, most várom a másodikat.
2020. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem terveztük, jött, megtartottuk. Nem bántam meg egy percre sem, a világ legjobb dolga, imádom.
2020. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%
A 2-es vagyok, nem értem, mi a bajod a válaszommal - NEM TERVEZETT gyerek volt, de nem bántam meg!
2020. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem bántam meg. 18 éves voltam, mikor terhes lettem. Először nem akartuk meg tartani, mert nem volt biztos háttér. Ezen kb fél óráig gondolkodtunk. Aztán jött az, hogy meg oldjuk, lesz munkahely, lesz ház, stb. Így is lett. A legjobb dolog az életünkben. Ő a minden, bármit meg tennék érte. Minden úgy alakult, ahogy terveztük. ☺️
2020. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem tervezett, de akart gyerek(részemről), nem bántam meg, de sokszor kiborít és nehéz nagyon. Több problémát hoz, de több boldogságot is.


Ha tudtam volna, hogy ez lesz, levetítenek egy filmet, 7 évvel ezelőtt szerintem az abortusz mellett döntöttem volna, de istenem milyen éretlen érzéketlen a világról semmit sem tudó, elnyomható, idegesítő félénk kiscsaj voltam a húszas éveim elején(mások persze nem így gondolták, volt munkám, egyetem, pasi, külön éltem), de visszatekintve úgy érzem nem tartanék most itt emberileg, tapasztalatilag, ha nem kerülök ilyen helyzetbe és nem kell átélnem ezeket a dolgokat.


A mostani eszemmel megtartanám, jót tett nekem, de tudom, hogyha anno kívülről néztem volna a mostani életünk, mindent megtettem volna, hogy ne történjen meg.

2020. okt. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

Én ugyan nem tervezetten estem teherbe (foggátló), de eszembe nem jutott megtartani, nem véletlenül védekeztünk, tudom hogy iszonyúan megbántam volna, úgyhogy nekem első dolgom volt műtétre időpontot kérni.


Legjobb barátnőm viszont megbánta, 22 évesen nem tervezetten, félig-meddig szülei nyakára szült, a hatalmas szerelem és kezdeti öröm a párja részéről pedig egyre alábbhagyott, szét is mentek 1 éven belül. Persze szereti a gyerekét, de azt mondta, ha tehetné visszaforgatná az időt és másképp cselekedne.

2020. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
#19 Eltudom képzelni a történet teljes egészét.
2020. okt. 8. 13:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!