Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire vonatkozik a "nem várt"...

Mire vonatkozik a "nem várt" kifejezés?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem várt menstruáció, azaz arra vár, hogy ne jöjjön meg a várt napon, mert terhes.
2020. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ez a kifejezés amúgy régóta létezik?
2020. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Én sem tudtam mi ez, de baromira idegesítő.
2020. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, elég gyenge lehet az idegrendszered, ha azt sem tudod mi az, de idegesít.


El tudom képzelni, hogy aki hónapokat/éveket vár arra, hogy teherbe essen, akkor a menstruáció kifejezetten nem várt esemény.

2020. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerű babona. Ahelyett, hogy holnapra várom, mert akkor elkiabálom, és megjön, azt mondom, hogy holnapra nem várom. :)
2020. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget! :)
2020. okt. 15. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez onnan jön, hogy alapvetően úgy mondják, a "várt menstruáció", tehát mondjuk a várt menstruáció elmaradása után kell tesztelni, ilyesmi. Viszont ha terhes szeretne lenni a nő, akkor nyilván nem igaz, hogy várt a menstruáció. Ebből jön a nem várt...szerintem.
2020. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

4-es 🤣


Kerdezo, az utolso valaszoloval ertek egyet, en akkor hasznaltam ezt a kifejezest, mikor nem vartam, hogy megjojjon, mert babat szerettem volna. Babatervezo csoportokban is ugy szoktak kerdezni neha, hogy mikorra nem varod? Azaz mikor lenne esedekes. En mondjuk nem vagyok babonas, csak tul sokat olvasgattam a neten, es ramragadt.

2020. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!