Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy mostmár zavar, hogy naponta többször küld képet a gyerekeiről?

Figyelt kérdés

Én is anyuka vagyok és rakok néha ki egy két családi képet, ezt már párszor meg is jegyezte, hogy olyan kevés képet teszek ki a gyerekekről.

Ő azomban kb. Óránként küld képeket videókat üzenetben nekem róluk, ugyan ez fogad facebook-on is ha néha végig tekergetem.

Szeretem én őket meg a barátnőmet is, viszont ez mostmár kezd nekem kényelmetlen lenni. Volt amikor nem reagáltam mert épp dolgom volt aztán elfelejtettem és szóvá tettem, hogy mi a bajom mert nem barátnőzök egész nap. A párját körülbelül emiatt tiltottam le mert tőle is jött a kép özön meg ő mivel ingyen hív gyakran hívogatott is ezt jeleztem is, de nem esett le mert ő büszke rájuk. Nem akarom el veszteni mint barátot mert szinte gyerekkorunktól ismerem, de ez kicsit most sok nekem.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2020. okt. 21. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Akinek ez magától nem jut az eszébe, annak úgysem fogod tudni úgy megmondani, hogy ne sértődjön meg.
2020. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt csinalta egy baratnom de szerencsere egy ido mulva abbahagyta. Tenyleg tok idegesito foleg hogy mindig valami uj frappans reakciot kell kitalalni. En egy ido utan nem reagaltam es abbahagyta. Szerintem azt hogy me kuldjon tobb kepet nem tudod finoman kozolni vele ugy hogy ne bantodjon meg.
2020. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Allítsd le a követést FB-n, akkor nem látod a képeket legalább ott. Aztán priviben mondd el neki, hogy milyen veszélyekkel jár, ha nyilvánosan megoszt képeket. Vagy mondd neki, hogy pár napja feltörték a gépedet, egyelőre ne küldjön semmi fotót. 😀
2020. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen ez a helyzet, valószinüleg továbbra se fogok reagálni mivel már nem tudok mit,hátha...

Sajnos tisztába van vele, hogy veszélyekkel jár, de ugyanakkor ugyan úgy el áraszt mindent. A követést le fogom állítani köszi. :D

2020. okt. 21. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a gyerekek? Nagyobbak tol általában már nem posztolnak annyit mint babáról
2020. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Messengerre ne reagálj, abba fogja hagyni.

Facebook-on én nem tiltanám le, mert azt amúgy sem nézem.

2020. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Javasold neki, hogy csináljon blogot, és oda töltse fel a képeket - s adja meg a címet a barátoknak, akik megnézhetik, amikor idejük és kedvük engedi.

Érvelhetsz azzal, hogy ilyen képdömpinget senki sem tud követni, lehetetlen.

S nyugodtan mondd meg, hogy te képtelen vagy nap mint nap az ő családjával foglalkozni, hisz van saját életed.


Ha tovább folytatja, minden este küldj egyetlen lájkot a napi termésre, minden komment nélkül. :D

2020. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még kicsi gyerekekről van szó ahogyan az enyémek is kicsik. Köszönöm a válaszokat, igazából próbáltam már neki finoman adagolni, de az nem vált be sokszor okoskodó, de azért szerethető és kitartó jó barátról van szó. Talán még a blogosat valahogy be próbálom hátha.:)
2020. okt. 21. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy az egyben mintha a tesómról írnál...ugyanezt csinálja. Ráadásul ő sorozatfotókat csinál. Legalább választana ki egy jól sikerült fotót de neeem, elküldi mind a 30-at. Volt hogy este 11kor zúdította rám az aznapi adagot. Videókat is mindennap csinál. Én nem tudom hogy tud bekattani ennyire 1-2 anyuka, de semmiképp sem nevezném ezt normálisnak. Annyira erőltetetten tolják a gyereket, ki vannak éhezve a lájkokra, ajnározásra és ha egy idő után a "közönség" megunja még ők sértődnek meg. Hiába közlöd finoman úgyis megsértődik az ilyen. Persze egy próbát megér.
2020. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy ird meg neki,h a messengered megtelt nem tudja kezelni a merhetelen mennyisegu fotot,videot. Talalj ki valami nem letezo muszaki kifogast,telefon memoriaja megtelt stb. Es akkor hatha. :)
2020. okt. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!