Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági tesztet hol tudok...

Apasági tesztet hol tudok csináltatni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok. Feljöttem dolgozni, távol vagyok a páromtól. Két hetente járok haza. A párom nagyjából másfél hónapos terhes már orvos is látta. Apasági tesztet szeretnék csináltatni hogy megbizonyosodjak valóban tőlem terhes-e. Azt hogy ennek mi az oka nem fejteném ki és a kérdés szempontjából nem is lényeges. Természetesen a párom beleegyezett és teljesen biztos magában. A konkrét kérdésem az lenne hogy ezt pontosan hol tudom elindítani és mennyibe kerül. Hallottam olyat is hogy az elsőre van valami kedvezmény. A kérdésre választ adó válaszokat várok és nem párkapcsolati tanácsokat.:) Aki esetleg volt már ilyen helyzetben és van a témában tapasztalata azt szivesen meghallgatnám. Előre is köszönöm.

2020. okt. 26. 03:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Google kereséssel elég sok találat van erre, úgy látom kb 50 ezer forinttól indul ha csak magán célra kell. (Ha jegyzőkönyvezett, bíróságon is felhasználhato eredmény kell akkor az kb duplája majdnem).
2020. okt. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedvezmény? Az nem akkor van! Minden 10. ingyenes!😂😂😂

Az első 2 már jól leírta. Gondold végig, hogy mit szeretnél kezdeni az eredménnyel. Ha bíróságra kell, akkor a magánnal nem mész semmire, bár ebben a helyzetben nem hiszem, hogy szükséged lenne rá, mert ha az derül ki, hogy nem a tiéd, akkor a párodnak nem lenne oka apaságit indítani ellened. De ha mégis olyan buta, akkor meg a "vesztes" félnek, vagyis neki kell fizetni úgyis. (A magánra ez nem vonatkozik.) Ezek egyébként születés utáni tesztek, de valahol van méhen belüli is. Én úgy tudom, az jóval drágább.

2020. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van terhesség alatt is de az durván 10x annyiba kerül.
2020. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

"Ha bíróságra kell, akkor a magánnal nem mész semmire"


Miért ne mehetne. Bíróságra is magán cégek csináljak. Csak többe kerül mert ott jegyzőkönyvezett eredmény kell, pontosan beazonositott apával, gyerekkel, általuk levett mintával.

Ehhez képest ha nem kell hiteles eredmény akkor azt küldesz postán (magadnak levéve a mintát) amit akarsz.

Tehát több az adminisztráció, több a munkájuk vele és a felelősség is nagyobb.

Igy a jegyzőkönyvezett eredmény nagyjából majdnem dupla áron van.

2020. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, ha csinál egyet magánban, de később szeretné felhasználni a bíróságon, akkor azt nem fogadják el. Tehát újra kell csináltatni egy hitelesítettet, amiért újra fizetni kell. Tehát, amit először csináltatott, abból megtudja, hogy ő-e, az apa, de a bíróságon nem megy vele semmire. Ki is fejtettem, hogy neki olyanra valószínűleg nem is lesz szüksége, mert ha az anya belement, és esetleg kiderül, hogy nem ő az apa, akkor a nő nagy eséllyel nem viszi bíróságra, hiszen tudja, hogy "veszteni" fog és akkor a bíróságit neki kell fizetnie.
2020. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenképp várd meg a szülést, terhesség alatt sokkal drágább és sokkal veszélyesebb a babára és az anyára nézve, valamint nehezebb is kivitelezni. Amúgy beírod a google-ba tuti kiad egy csomó lehetőséget. A synlab-ban nagyon sokfajta tesztet elvégeznek, szerintem ezt is. Vagy megkérdezed a párod orvosát. Előtte mindenképp gondold át mi a célod a teszt eredményével, mert ha bíróságra akarod vinni, akkor drágább és más az adminisztrációs procedúra.
2020. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 27. 23:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!