Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik cumisüveg melegítőbe...

Melyik cumisüveg melegítőbe férnek bele a Mam cumisüvegek ? Próbáltam mam-osat keresni de sehol nem láttam ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

[link]



Az ilyen típusúba, tuti belefér, meg az ehhez hasonló méretű társaiba.


Én is ilyet vettem, s teljesen jó volt bele. Anyatej melegítése miatt vettem meg csak, meg mert sokat jöttünk-mentünk kórházba, vagy csak kontrollokra az elején.


De pl. a leggagyibb kórházi melegítőbe is belefért, csak dupla annyi ideig kellett melegíteni, mint egy átlagos üveget, mert vastagabb falú üvegek, a Mamos üvegek.


De, tápszer melegítésére, még mindig a mikro a legideálisabb és leggyorsabb.

2020. okt. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, ez a sima verziója, nekünk, a kombinált kellett.


[link]

2020. okt. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem találsz, mert a szétszedhető mam nem melegíthető vízfürdőben, mert a tágulástól belemegy a víz is 🙈
2020. okt. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Jajj lanyok, ne melegitsetek muanyagban, mikroban sem. En zomancos edenyben melegitek es kiontom uveg cumisuvegbe. Millio cikk volt ,h kioldodik a muanyagbol a mikromuanyag es nyeli le a baba ...
2020. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!