Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiben tér el a gyereketek...

Mennyiben tér el a gyereketek a többi átlag gyerektől?

Figyelt kérdés

Különlegesebb, tehetségesebb mint az átlag? Ha igen, az miben nyilvánul meg? Esetleg el van maradva valamiben, vagy megfelel a nagy átlagnak?

Elfogultság nélküli válaszokat szeretnék.


2020. nov. 7. 21:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
11%
Én nem részletezném a fiam képességeit, de elárulnék egy titkot: nincs olyan, hogy átlag. Csak a statisztika hozta létre. 😉
2020. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20%

Ja, utolsó, a levegőt is csak a tudomány hozta létre, ha nem tudnánk ilyesmit, észre sem vennénk..


Mindig is volt átlag, esetleg úgy hívták, hogy "sokan", "a legtöbben", "gyakran", "legtöbbször", vagy sokszor kaptad meg, hogy "én ilyet nem ismerek", "hasonlót se hallottam még", "most látom ezt először"..

2020. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, most miért is lettem lepontozva?
2020. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
83%
Hát, tizenkét éve pedagógus vagyok, én még nem találkoztam az átlag gyerekkel, mindenki valamiben jobb, valamiben gyengébb. Felesleges hasonlítgatni. És káros is. A tanárnak osztályozni sajnos muszáj, de legalább a szülők ne másokhoz mérjenek, hanem minden gyerek teljesítményét, fejlődését saját magához.
2020. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!