Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lépnek le a férfiak a...

Miért lépnek le a férfiak a terhes nő mellől? egyre több ilyet látni, hogy "becsúszik a baba" egy friss kapcsolatba, vagy akár egyéjszakásba és a férfi nem vállalja a felelősséget.

Figyelt kérdés
nem együttélésre , nagy szerelemre gondolok, de a baba mindkét fél felelőssége és az ember, ha mást nem tud járuljon hozzá anyagilag,m idejével. Mindig elszorul a szivem, ha ilyen kismamákat látok.

2020. nov. 8. 07:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ők védekeztek és úgy lett terhes, na mindegy, ezen én is sokat gondolkoztam, hogy mit tennék, ha hasonló történne velem, mert ugye benne van mindig a hibaszázalék.... Most ugye sok vita megy a lengyel abortusztörvény kapcsán is és sajnos a férfiak felelőssége szinte nulla. Értsd a nő megy abortuszra, adja örökbe, vagy neveli fel a gyereket és a férfi meg él, mint hal a vízben, pedig ott volt és neki is ugyanúgy 50%-ban a felelőssége.
2020. nov. 8. 08:40
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Hát el kell keserítselek, de ez a nők sorsa. Az élet igazságtalan.
2020. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát én meg azt mondom amelyik férfi nem akar teherbe ejteni egy nőt (mondjuk 1 éjszakás alatt) az húzzon szépen gumit. Mi ez a duma már hogy ez a nők sorsa?!

Van olyan hogy a nő nem szedhet fogamzásgátló gyógyszert, vagy szimplán nem akar. Mindkettő érthető. Ellenben a gumi semmiféle egészségügyi kockázattal nem jár.

Amelyik férfi szabadon csapatja a védekezés nélküli szexet az fizesse csak bőszen a gyerektartást is. A natúr szexszel "beleegyezett" hogy megkockáztat egy esetleges teherbe ejtést, vagy mégis mi másért eresztené bele mondjuk egy ismeretlen nőbe az anyagát? Pusztán élvezet miatt? Hát sajnos az élet nem habos torta még a férfiaknak sem.

A nő a testét, egészségét teszi kockára a férfi pedig MINIMUM a pénztárcáját. Ezek alapján lehet mérlegelni kinek mi fér bele.

2020. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

"Ma már biztosan kijelenthető, hogy ha egy nő nem akar (még) teherbe esni, akkor nem is fog teherbe esni."


Sajnálom a szegény lányodat, hogy ilyen korlátolt apja van.

Inkább arra tanítanád, hogy gumi nélkül soha ne menjen bele egy aktusba.

Ha meg trombózist kap, nyugodjon békében.... mi?

2020. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
a legjobb barátnőmnek volt abortusza és amikor várt, akkor volt vagy 5 nő, akik közül 3-an úgy lettek terhesek, hogy megfelelően védekeztek. Szóval ne mondja senki, hogy nem történhet meg. Van olyan ismerősnőm, aki spirál mellett és még egy gyereket nem tudott vállani, ezért ment abortuszra. Szóval vannak ilyenek és akkor ha már ott van a magzatkezdemény, akkor mi van? Lelép a pasi és mossa kezeit, hogy ennyi. A nő meg vállal minden következményt. Szerintem így gondolta a 15 éves éves lánya van úriember is.
2020. nov. 8. 10:49
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Hát figyelj a kérdésedben ott a válasz. Mert nem stabil kapcsolatba jön a baba. Ennyi.
2020. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%

Megtörténhet, persze.

De ha már kérdeztél, én egyéjszakás kalandból becsúszott gyereket sosem tartanék meg. Az én felfogásomban a gyerekvállalás két ember döntése. Én úgy gondolom, hogy egy új életet csak úgy szabad a világra hozni, ha azt apja-anyja szeretettel várja. Az egyéjszakás kalandok nem kimondottan gyerekvállalás céljából történnek.


Persze, ha nekem vallási, vagy bármilyen okból elfogadhatatlan az abortusz, és úgy döntenék, hogy megtartom, az az én döntésem, és nem hiszem, hogy zaklatnám vele a másik felet. De ha mégis egy nap elborulna az agyam, és megkeresném az illetőt, egy cseppet sem csodálkoznék, ha az nem akarna tudni a gyerekről.


Én úgy gondolom, mindenkinek joga van dönteni arról, hogy mit vállal és mit nem.

2020. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%
Bírom, amikor abortuszál mindenki "normálisan" meg "védekezett". Mert annyi vér nincs a pucájukban hogy megmondják, eszükbe sem jutott védekezni...
2020. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!