Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyuszimotort mikortól tudta...

Nyuszimotort mikortól tudta használni a gyereked?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Sose használta... Annyi rosszat hallottam róla, hogy én kivágtam, amit kaptunk. Rengetegen baleseteztek vele, nem is kicsit... Kitört fogak, vérző orrok, végighorzsolt állak. Barátnőm kisfiának eltört az ujja, úgy esett vele 13 hónaposan. Nagyon könnyen borul és balesetveszélyes.

Rendes, sokkal stabilabb kismotort kapott, azzal 15 hónaposan már tudott menni rövideket, de kormányozni még nem tudott, az csak később ment.

2020. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

iszonyat nagyot lehet vele esni! Nekem egyszer használta az egyik fiam, s ez máris kiderült!

Ha már megvettétek, javaslom, hogy a plüssállatokat tologassa rajta a gyermeked, úgy jó... :)

2020. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Mire stabilan járt, már kinőtte - játszótéren kölcsönöztük párszor :) -, így kismotorral kezdte másfél évesen, két évesen meg már futóbiciklire váltottunk.
2020. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 évesen nyuszi motorozott és semmi baja sem lett töle pedig tudott menni vele gyorsan.nyugodtan mehet vele a bölcsibe is vanak ilyen játékok.
2020. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!