Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én külföldi nevet szeretnék...

Én külföldi nevet szeretnék adni a gyermekeimnek. Szerintetek ezek szép nevek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
ha lány lesz akkor Sarah Alejandra (ejtsd: száráh álehándrá) lesz vagy Oriana Gabriela (ejtsd: oriáná gábriélá). ha pedig fiú lesz, akkor Nathan (ejtsd: nétön), Justin vagy Angel (ejtsd: ánhel, ami spanyolul angyalt jelent(: ) mondjátok el, hogy mi a véleményetek ezekről a nevekről?:) a válaszokat előre is köszönöm.
2010. aug. 10. 22:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a párom Spanyolországba való, oda is költözünk és ott ezek a nevek elfogadottak:D köszönöm a véleményeiteket. én csak arra vagyok kíváncsi, hogyha ott élnétek tetszenének e ezek a nevek:) mégegyszer köszi a kommenteket.
2010. aug. 11. 11:31
 12/15 anonim ***** válasza:

Az Alexander majdnem mindenhol így van, kivéve Mo.-on Sándor. Nekem az Alexander jobban tetszik és itthon lehet Alexnak becézni.

A Nathan (nétön) igazából héber név, és itthon Nátánnak hívják. A Sarah szintén héber, és szerintem magyarul Sára.

Az Angel nem hangzik jól magyarul szerintem, a többi sem. De ez saját vélemény. Ha ragaszkodsz pl. a Nathan-hez, szülés után úgyis jönnek majd, hogy csak Nátán lehet, és majd külön nyomtatványt kell beadni, hogy neked ez a név kell nem magyarosítva.

2010. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az más, hogy spanyol a párod és ha ott laktok majd.

Nekem tetszik a Nathan, vagy a Sarah Alejandra. De nem itthoni élethez persze:)

2010. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Nathan nálunk is szóbajött, csak amikor elképzeltük, ahogy anyám mondja neki, hogy NÉTÖNKE... hát inkább lemondtunk róla. :)
2010. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem itthoni élethez:D már szülni is kint fogok.
2010. aug. 12. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!