Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Illik-e, és ha igen, milyen...

Illik-e, és ha igen, milyen értékben valami ajándékot venni a leendő bölcsödei gondozónőnek családlátogatáskor?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hű, hát ilyenben eddig nem gondolkoztam, pedig most ősszel megy a fiam bölcsibe. Én arra gondoltam, hogy megkínálom kávéval, üdítővel, esetleg szendvicset csinálok. De az ajándékozást túlzásnak érzem, pláne így előre.
2010. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Kínáld meg kávéval, üdítővel, de ne hozd kínos helyzetbe ajándékkal. Majd biztosan lesz olyan alkalom, amikor vihetsz neki egy kis ajándékot (névnap pl.), de így kicsit úgy tűnhetne, hogy az ajándék fejében valamit elvársz tőle... egy óvónő anyuka
2010. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már túl vagyok 2 bölcsis családlátogatáson, de egyszer sem ajándékoztam semmit. Mindkétszer jöttek, figyelték a fiamat, hogy játszik, mennyire ragaszkodik hozzám. Ilyenkor megfigyelik a gyereket, ezért jönnek. Megismerkednek a családdal, megnézik milyen körülmények között élnek, megnézik hol alszik, eszik, csak hogy tudják mire számíthatnak.

Én nem vettem soha semmit, most jön el a nagyobb fiam a bölcsiből, a gondozójának most viszek valami apróságot. Nem hiszem, hogy a családlátogatásnak az ajándékozásól kellene szólnia, mind inkább a gyermek családban való életéről.

2010. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! lebeszéltetek :D
2010. aug. 12. 19:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!