Elvehetik a kisfiamat?

Figyelt kérdés
6 éve, születése óta én nevelem a fiam. Az apuka eddig sem nagyon rajongott a láthatásért bár én sosem tiltottam sőt én figyelmeztettem nagyon gyakran hoy az ő ideje jött el. Most az új párja befolyása miatt és azért hogy megmutattassa nekem el akarja perelni a gyermekem. Eddig a kapcsolatunk jónak volt mondható mert mindketten törekedtünk a jó viszonyra. Ez az új párjának nem tetszett. Nekem rendes munkahelyem van jó fizetéssel. Rendezett otthon igaz hitellel amelyet tudok fizetni és a hosszu3 évek során egy törlesztő részlettel sem maradtam el. Ellenben ő kifogásolható életmódot folytat. Alkohol, mindig másik nő. Gyorshajtások. Az én rovásomon annyi van hogy néha dohányzom és szerinte ezért elvehetik tőlem és neki ítélik. Ugye emiatt ez nem történhet meg?
2020. dec. 25. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted?
2020. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem fogják elvenni tőled.

Engem anno az alkoholista anyától, aki vért se vettek el és ítélték apámnak, akkor nem azért fogják mert néha dohányzol.

Rendezett körülmények vannak, a gyereknek nálad a legjobb, ezt a bíróság is látni fogja.

2020. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintrm nem. De a paniktól mindenre gondol az ember.
2020. dec. 25. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezd meg tőle, hogy szereti-e a gyereketeket, és hogy szerinte a gyereknek hol jobb. Hívd fel a figyelmét, hogy túrót se tud a jogairól (amúgy te sem a tiédről, úgyhogy képezd ki magad - ez fontos!!).

Utána röhögd ki a barátnőiddel magatok közt.


Nyugi. Nem vehetik el, ha ilyen a felállás. Ha a pasi rendezett körülmények közt, józanul, házasságban élne, akkor sem.

2020. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy veszik el, ne aggódj!
2020. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor vennék el tőled a gyereket, ha drogos lennél, k**va, vagy hajléktalan. Nyugodj meg, 100%, hogy a gyerek nálad marad.
2020. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!