Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol kéne időpontot kérnem?

Hol kéne időpontot kérnem?

Figyelt kérdés
Sima hasi ultrahangra szeretnék menni, hogy megállapítsa a doktor, hogy biztosan nem vagyok e terhes. Ilyenkor nőgyógyászhoz kell menni és majd ott csinálják meg vagy valahol máshol külön ultrahangra kell jelentkezni? A szakrendelő, ahová szerettem volna menni, elvileg nem készít ultrahangot.

2020. dec. 29. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz menj szerintem. Lehet, h.hüvelyit fog csinálni.
2020. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Honnan kellene tudnunk, hogy te városodban hogy van? Van, ahol a nőgyógyászati szakrendelőben ott van az UH is, de van olyan, ahol csak külön helyen. Ott kellene érdeklődni, ahova menni akarsz. De nyilván nőgyógyászhoz kell menni, nem sima hasi UH-ra.

De a legegyszerűbb az lenne, ha vennél egy terhességi tesztet kb 500 forintért, az 2 héttel hamarabb megmondja, hogy terhes vagy-e, mint az orvos...

2020. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vettem, csináltam is, viszont aggódom, hogy rossz az eredmény és valójában pozitív.
2020. dec. 29. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Feleslegesen aggódsz, a tesztek megbízhatóak. Egy hét múlva csinálj még egyet, ha az is negatív, akkor nem vagy terhes és kész.
2020. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!